Tag: Vëllai

Foto/ Getinjo në një lidhje? Reperi zbulon të dashurën e tij

30/01/2020

Ndryshe nga vëllai i tij Mozzik, reperi Getinjo ka preferuar ta mbajë larg mediave apo publikut jetën e tij private. Reperi është vazhdimisht aktiv në ... Read More

Vëllai i Loredanës: Këto janë rrena, fjalë të fëlliqura

08/05/2019

15:03 | 8 Maj 2019 15:03 | 8 Maj 2019 Përmes një videoje, vëllai i Loredanës ka reagaur pas lajmeve për arrestimin e motrës së ... Read More

Rrëfehet vëllai i Admir Muratajt që grabiti rreth 10 milionë euro në Aeroportin e Rinasit

16/04/2019

Cen Murataj, vëllai i Admir Muratajt, i cili mbeti i vrarë të martën e kaluar pas grabitjes së miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, ka ... Read More

Daut Haradinaj: Gent Cakaj le të heshtë, nuk ka mandat të flasë për kufijtë e Kosovës

02/04/2019

Deputeti i Parlmentit të Kosovës Daut Haradinaj, njëherësh vëllai i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj në emisionin “A Show” të News24 ka folur për zhvillimet ... Read More

Vëllai i Valon Berishës, Vetoni nënshkruan me këtë skuadër

30/03/2019

Veton Berisha, vëllai i Valon Berishës, ka nënshkruar sot kontratë me klubin norvegjez SK Brann.Klubi norvegjez Brann ka arritur marrëveshje me Rapid Viennan për transferimin ... Read More

Vëllai i Shaqirit në Prishtinë për t’ia sjellë Kosovës Hadergjonajn

25/03/2019

Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit të famshëm shqiptar të Zvicrës, Xherdan Shaqirit, ka mbërritur në Prishtinë për ta, siç raportohet, ndërmjetësuar kalimin e Florent Hadergjonajt ... Read More

Rifat Jashari: Vetëm të bashkuar mund t’i arrijmë qëllimet tona

24/03/2019

Vëllai i komandantit legjendar Adem Jashari, Rifat Jashari, nga Gllogjani ka bërë thirrje krerëve shtetërorë sot për t’u bashkuar. Teksa mbajti një fjalim të shkurtër, ... Read More

Motra e Griezmannit reagon ndaj lajmeve se vëllai i saj do të largohet nga Atletico

21/03/2019

Maud, motra dhe përfaqësuesja e Antoine Griezmann, ka reaguar ashpër ndaj thashethemeve se vëllai i saj do të largohet nga Atletico Madridi gjatë verës, duke ... Read More

Tre vëllezër iu vranë nga Serbia, shqiptari i Amerikës optimist: Besoj se këto institucione do ta dërgojnë popullin në një ardhmëri të mirë (Video)

04/03/2019

Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyqi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – që u vranë pas përfundimit të luftës ... Read More

Vëllai i tre dëshmorëve: Prindërit e mi janë të lënduar në zemër, i dinë vrasësit e fëmijëve, por nuk marrin drejtësi (Video)

04/03/2019

6 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyqi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ... Read More

Bytyqi: Kriminelët e përfshirë në vrasjen e vëllezërve të mi, Vuçiqi i futi në Parlamentin e Serbisë (Video)

04/03/2019

Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – që u vranë pas përfundimit të luftës ... Read More

Bytyçi: Vuçiq udhëheq krimin e organizuar në Serbi

03/03/2019

Ilir Bytyçi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi, luftëtarë të UÇK-së që u vranë pas përfundimit të luftës nga forcat serbe, ka ... Read More