Tag: vëllait

“Një nga ditët më të lumtura për familjen tonë”, Basha publikon foto me prindërit dhe vëllain

07/06/2020

Lulzim Basha, kreu i PD-së, ka publikuar foto të prindërve të tij dhe vëllait, ndërsa shkruan se kjo është një ditë e rëndësishme për familjen ... Read More

Reagimi i Valzës kur pyetet të zgjedh mes Edon Zhegrovës dhe Arbër Zenelit

05/04/2019

Valza Zhegrova është vënë në siklet kur u pyet të zgjedh mes vëllait të saj, Edon Zhegrovës dhe Arbër Zenelit. Valza Zhegrovai shte protagonistja e ... Read More

Granit Xhaka me postim prekës për ditëlindjen e Taulantit

28/03/2019

Granit Xhaka ia ka uruar ditëlindjen vëllait të tij, Taulant Xhakës, me një postim prekës në llogarinë e tij në Facebook.Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, ... Read More

Lirohet gruaja e akuzuar për vrasjen e gjysmë vëllait të Kim Jong-un

11/03/2019

11 Mars 2019 / 9:55 Indonezianja e akuzuar për vrasjen e gjysmë vëllait të liderit të Koresë Veriore Kim Jong-un është liruar pasi akuzat e ... Read More

Arrestohet gazetari kontravers Milenko Nedellkovski

22/10/2018

22 Tetor 2018 / 18:27 Sot pasdite në fermën e vëllait të tij u arrestua gazetari kontrovers Milenko Nedelkovski, i cili aktualisht gjendet në Stacionin ... Read More

Mickovski: Ka krim në strukturat e larta të Qeverisë

30/04/2018

30 April 2018 / 17:39 Kreu i VMRO-DPMNE-së. Hristjan Mickoski, ka akuzuar se kamionët e vëllait të kryeministrit Zoran Zaev vozisin për REK Bitola. Sipas ... Read More