Tag: vëmendjen

Çifti amerikan bëhet hit me qenin e tyre, është shumë i madh dhe peshon afro 100 kilogramë (Foto/Video)

14/03/2019

Qeni i një burri në Kaliforni ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, për faktin se ka një trup shumë të madh dhe peshon mbi 90 ... Read More

Hajni ia kthen paratë e vjedhura gruas pranë bankomatit, kur e kupton se nuk kishte tjera në llogari – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (Video)  

13/03/2019

Një hajn i pazakontë kinez ka tërhequr vëmendjen e botës, e në veçanti pas publikimit të një video në internet. Ai i ishte afruar nga ... Read More

Grushte e shkelma në NBA: Ibaka e Chriss qërojnë hesapet mes tyre

12/03/2019

Mbrëmë janë zhvilluar gjashtë ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë. Padyshim që vëmendjen e madhe të mediave e ka marrë ndeshja ... Read More

Era Istrefi më një pozë atraktive

11/03/2019

Era Istrefi ka marrë vëmendjen e fansave të saj me një fotografi të publikuar në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka pozuar në ... Read More

Fifi pro një kënge të përbashkët me Taynën, Melindën dhe Rinën

04/03/2019

Ato janë ndër këngëtaret më të përfolura në shoubizin shqiptar dhe kanë arritur të rrëmbejnë vëmendjen e publikut. E gjithë kjo pasi që si kurrë ... Read More

Vazhdon të flitet për veshjen e Billy Porter në ceremoninë e Academy Awards

25/02/2019

Aktori Billy Porter mori vëmendjen me stilin e tij në ceremoninë e 91-të të ndarjes së çmimeve Oscar, pasi kishte veshur një komplet që vazhdonte ... Read More

Dy bukuroshe në një fotografi, Rashel Kolaneci dhe Arta Elezaj pozojnë bashkë

23/02/2019

Rashel Kolaneci dhe Arta Elezaj kanë marrë vëmendjen e fansave të tyre me një pozë të përbashkët që e kanë publikuar në rrjetet sociale. “Gjeni ... Read More

Vuri një vegël pune në mes për të mos u mbyllur dyert e ashensorit, mjeshtri e kuptoi se kishte bërë gabimin e rëndë (Video)

22/02/2019

Një video e filmuar nga kamera e sigurisë brenda një ashensori, ka tërhequr vëmendjen e përdoruesve të rrjeteve sociale. Në të shihet se si një ... Read More

Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e ri

20/02/2019

Hip hop ylli Genc Prelvukaj po përjeton vëmendjen më të madhe në kohët e fundit. Dhe nga kjo mirë po duket se do të kapitalizojë ... Read More

Kejvina vazhdon të marrë vëmendje me fotografitë e reja

16/02/2019

Prezantuesja e njohur, Kejvina Kthella, vazhdon të marrë vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Bukuroshja shqiptare është mjaft ... Read More

Gazetarja heq bluzën gjatë transmetimit live në televizion (Video)

15/02/2019

Rachel Johnson ka hequr bluzën në televizionin Sky News, me qëllim që të tërheq “vëmendjen” duke habitur kështu audiencën dhe bashkëprezantuesit. Ajo ishte tallur kohë ... Read More

Si po e lë Bersant Celina nën hije Gylfi Sigurdssonin: Shqiptari ka një të ardhme të ndritur dhe këtë e thonë statistikat

13/02/2019

Talenti i ndritshëm i Swansea Cityt, Bersant Celina po vazhdon të tërheqë vëmendjen e mediave pas një sërë shfaqjesh mbresëlënëse këtë sezon. Futbollisti 22-vjeçar i ... Read More