Tag: vëmendjes

“Çmenduria’ e CR7, porosit Bugatti në vlerë 11 milionë euro

30/04/2019

Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, si me paraqitjet në fushë, e po ashtu edhe me veprimet e tij jashtë fushë së ... Read More

Stine tha se mund të rikthehen, nëse ajo sillet mirë, por a dëshiron Graciela të kthehet me të?

01/04/2019

Pas ndarjes, Stine dhe Graciela janë në qendër të vëmendjes së medias, pasi kuroiziteti për marrëdhënien e tyre është i madh. Kohët e fundit ata ... Read More

Messi e shkelmoi lojtarin e Espanyolit, por nuk u ndëshkua

30/03/2019

Lionel Messi ishte në qendër të vëmendjes me dy golat e tij në derbin e Katalonjës, kundër Espanyolit, mirëpo ai ishte me fat që kishte ... Read More

Zbuloi Keivina Kthellë dhe shumë bukuroshe shqiptare, kush është menaxheri i femrave që po bëjnë namin në ekran

26/03/2019

Ajo u largua tashmë nga emisioni Xing me Ermal Mamaqin, por ia doli të ishte në qendër të vëmendjes me pamjen e saj elektrizuese.Edhe pse ... Read More

Lady Gaga spekulohet për një lidhje me aktorin Jeremy Renner

23/03/2019

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Tani jo më për sukseset e saj, por për jetën private dhe dyshimet ... Read More

Dua Lipa publikon fotografi duke u përqafuar me të dashurin, e uron për librin e ri që ka nxjerrë në shitje

07/03/2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, jo pak herë vihet në qendër të vëmendjes së mediave. Ajo është e ndjekur nga miliona fansa në ... Read More

Ancelotti aludon në simulimin e portugezit: Portieri nuk e ka prekur Ronaldon

04/03/2019

Pothuajse nuk ka kaluar asnjë xhiro që gjyqtarët italian të jenë në qendër të vëmendjes së kritikave. Pavarësisht VAR-it, vendime të diskutueshme theksohen në derbit ... Read More

BBC ndalon transmetimin e muzikës së Michael Jacksonit

04/03/2019

Michael Jackson, këngëtari i ndjerë, është vënë në qendër të vëmendjes së mediave pas akuzave për abuzim seksual. “Mbreti” i Pop-it kohët e fundit është ... Read More

Bebe Rexha rreth klipit të fundit: Vij nga një familje konservatore, por nuk e ka problem të shfaqem seksi nëse duhet

01/03/2019

Bebe Rexha është në qendër të vëmendjes së shoqërisë me këngë e reja që po sjell kohët e fundit. Këngëtarja që ishte e nominuar në ... Read More

Jo vetëm Isco dhe Icardi probleme me klubet – Pesë super yje që janë ‘harruar’ nga klubet e tyre dhe po e presin afatin kalimtar veror

15/02/2019

Edhe pse Isco dhe Mauro Icardi janë në qendër të vëmendjes te Real Madridi dhe Interit, këta nuk janë të vetmit që po kalojnë në ... Read More

Dormtund e Bayern kërkojnë Moratan

07/01/2019

Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata është në qendër të vëmendjes së transferimeve të klubeve gjermane. Gjersa shënoi dy herë në fitoren ndaj Nottingham Forestit në ... Read More

Tuchel nuk e përjashton mundësinë që Rabiot të qëndrojë në PSG

05/01/2019

Aktuslisht mesfushori i Paris Saint Germainit, Adrien Rabiot, është në qendër të vëmendjes së medieve botërore sportive. Lojtarit i skadon kontrata në verë dhe ai ... Read More