Tag: vendimtare

Kroos mund të kalojë në PSG për 80 milion euro

25/03/2019

Duket se kjo verë do të jetë vendimtare për të ardhmen e mesfushorit gjerman Toni Kroos, i cili është në kërkim të një sfide të ... Read More

Primati në La Liga tashmë është zakon për Barcelonën e Valverdes

08/01/2019

Fitorja e Barcelonës ndaj Getafes mund të jetë vendimtare për titullin në La Liga, por aktualisht i garantoi një tjetër javë në krye të La ... Read More

Gashi: Dy javët e ardhshme vendimtare për jetëgjatësinë e Qeverisë (Video)

30/11/2018

Analisti Astrit Gashi ka thënë se dy javët e ardhshme do të jenë vendimtare për jetëgjatësinë e Qeverisë. Gashi në “Debat Plus” me Ermal Pandurin ... Read More

Roma-Real Madrid: Formacionet e mundshme, Isco nga fillimi

27/11/2018

Një ndeshje e veçantë, një sfidë vendimtare, një përballje që e ofron vetëm Liga e Kampionëve. Po flasim për ndeshjen Roma-Real Madrid në Olimpico e ... Read More

Kosova mban stërvitjen e fundit, të gatshëm për Azerbajxhanin

19/11/2018

Kosova do ta zhvillojë ndeshjen e fundit dhe vendimtare në Divizionin D, grupi 3, ndaj Azerbajxhanit. Djelmoshat e Bernard Chllandes kanë zhvilluar stërvitjen e fundit ... Read More

Kosova luan ndeshjen vendimtare ndaj Maltës në udhëtim, formacioni i mundshëm

17/11/2018

Përfaqësuesja e Kosovës do ta luaj ndeshjen vendimtare në Ligën e Kombeve. Dardanët do të përballen në xhiron e pestë në Ligën D me Maltën ... Read More

FFK njofton tifozët se si mund të blihen biletat online për ndeshjen Kosovë-Azerbajxhan

09/11/2018

Kosova do ta luajë ndeshjen e fundit dhe vendimtare ndaj Azerbajxhanit. Fillimisht djelmoshat e Bernard Challandes, do të luajnë në Maltë me 17 nëntor. Pas ... Read More

Fraj: Ka ardhur koha që opozita dhe pozita të gjejnë një zgjidhje të përbashkët për të mirën e vend

05/10/2018

Maqedonia për momentin gjendet në një periudhë shumë vendimtare pas referendumit të javës së kaluar. Duhet të sillet vendim për ardhmërinë e vendit dhe atë ... Read More

“Raporti i KE-së do të jep fjalën e fundit rreth liberalizimit të vizave për Kosovën”

27/06/2018

Java e ardhshme për Kosovën dhe qytetarët e saj, pritet të jetë vendimtare sa i përket marrjes së rekomandimit pozitiv apo jo për liberalizim të ... Read More

E marta mund të jetë vendimtare për Sarrin te Chelsea, në marrëveshje pritet të përfshihen edhe Hysaj e Luiz

12/06/2018

Dita e martë do të jetë vendimtare për Chelsean që të negociojë me Napolin për trajnerin Maurizio Sarri, duke përfshirë lojtarë të tillë si David ... Read More

Ronaldo pas 15 Qershorit në bankën e të akuzuarve në rast se nuk e paguan dënimin prej 28 milionë eurove

30/05/2018

Javë vendimtare për Cristiano Ronaldon. Thesari i shteti spanjoll nuk pranon marrëveshjen e ofruar prej futbollistit, i cili parasheh dënimin prej 14 milionë eurove. Gjithashtu ... Read More

Formacionet zyrtare: Lazio dhe Interi zhvillojnë ndeshjen vendimtare për Ligën e Kampionëve

20/05/2018

Stadio Olimpico është arena e ndeshjes vendimtare për skuadrën e katërt italiane që do të luajë në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm. Juventusi, ... Read More