Tag: vendimtare

Kroos mund të kalojë në PSG për 80 milion euro

25/03/2019

Duket se kjo verë do të jetë vendimtare për të ardhmen e mesfushorit gjerman Toni Kroos, i cili është në kërkim të një sfide të ... Read More

Primati në La Liga tashmë është zakon për Barcelonën e Valverdes

08/01/2019

Fitorja e Barcelonës ndaj Getafes mund të jetë vendimtare për titullin në La Liga, por aktualisht i garantoi një tjetër javë në krye të La ... Read More

Fraj: Ka ardhur koha që opozita dhe pozita të gjejnë një zgjidhje të përbashkët për të mirën e vend

05/10/2018

Maqedonia për momentin gjendet në një periudhë shumë vendimtare pas referendumit të javës së kaluar. Duhet të sillet vendim për ardhmërinë e vendit dhe atë ... Read More

Zaev: Me Stamenkovskin jemi miq prandaj e angazhova si këshilltar

09/05/2018

9 May 2018 / 15:37 Miqësia me kryeministrin Zoran Zaev është një nga momentet vendimtare, që Goran Stamenkovski ndonëse është shef në repartin e resurseve ... Read More