Tag: vendin

Fotot/ Spikat deputetja e PS, kombinon fustanet me maskat

24/09/2020

Prej muajsh në vendin tonë vijon beteja nda COVID. Pas karantinës vendi i është kthyer normalitetit të ri, ku kushdo përpiqet të respektojë masat. Natyrisht ... Read More

Nëse vuani nga sëmundja e zemrës, këto pije duhet t’i konsumoni çdo ditë

12/07/2020

Sëmundjet e zemrës janë nga sëmundjet më të përhapura në vendin tonë. Sëmundjet kardiovaskulare janë shkaktare të shumë vde.kjeve në botë. Ato përfshijnë edhe difektet ... Read More

Oriola Marashi nuk është fejuar/ Lidhja me Eros Grezdën, dhe rikthimi i saj në profesion

27/06/2020

Oriola Marashi mbetet një nga femrat më joshëse në vendin tonë. Supermodelja është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. E mësuar me jetën e ... Read More

Fansi e ndoqi prej muajsh/ Trembet Luana Vjollca, lëviz me truprojë nëpër Tiranë

07/06/2020

Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të pëlqyera në vendin tonë. Moderatorja ia ka dalë të shndërrohet në një idhull për fansat e ... Read More

Trembet Luana Vjollca, lëviz me truprojë nëpër Tiranë

06/06/2020

Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të pëlqyera në vendin tonë. Moderatorja ia ka dalë të shndërrohet në një idhull për fansat e ... Read More

Ekskluzive/ Fansi i çmendur e përndiqte që nga shkurti, Luana Vjollca e denoncon (Detajet)

30/05/2020

Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të pëlqyera në vendin tonë. Moderatorja ia ka dal të shndërrohet në një idhull për fansat e ... Read More

Flet shqiptari që shoqëron VIP-at: Nga Ronaldo te Raul Bova, ja si është puna me ta

30/05/2020

“Në vendin tonë VIP quhet politikani, ja ëndrra që kam për vendin tim” – Hajri Kaçi: Një copëz Shqipërie në mes të Italisë Hajri Kaçi ... Read More

Orinda Huta dhe Olta Gixhari shfaqen me disa kile më tepër. A janë shtatzënë artistet apo pasojat e karantinës

09/05/2020

Orinda Huta dhe Olta Gixhari janë padyshim dy nga biondet më të suksesshme në vendin tonë. Orinda e nisi rrugëtimin si këngëtare, por tashmë është ... Read More

Oriola Marashi “heq dorë” nga modelingu/ Përgatit këngën e saj të parë dhe shijon dashurinë me Eros Grezdën

15/04/2020

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më në zë në vendin tonë. E shquar për pamjen seksi dhe format fatale, ajo ka prekur edhe ... Read More

Koronavirusi/ ‘Shpërthen’ këngëtarja shqiptare: Ra ky virus dhe njohëm gjithë idiotët

13/03/2020

33 raste me koronavirus janë konfirmuar deri më tani në vendin tonë, ndërkohë dhe një 73-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e virusit vdekjeprurës. Tashmë virusi ... Read More

Mbrojta nga koronavirusi/ Alketa Vejsiu merr vendimin e rëndësishëm për emisionin

09/03/2020

Pas publikumit të dy rasteve të prekur nga koronavirusi në vendin tonë, kanë nisur të merren hapat e parë për pezullimin e aktiviteteve kulturore që ... Read More

Lëngu i domates dhe përfitimet në shëndetin e zemrës, sa duhet të konsumoni

21/02/2020

Sëmundjet kardiovaskulare janë pëgjegjëse për shumicën e vdekjeve në vendin tonë. Të përhapura me shpejtësi, kanë një sërë faktorësh nga pas që i shkaktojnë. Këta ... Read More