Tag: vendos

Arsyet që çojnë drejt ndarjes secilën nga shenjat e horoskopit

29/05/2020

Arsyet pse një çift vendos t’i japë fund një lidhjeje janë të ndryshme. Problemi është relativ, dhe për disa është shumë i madh e për ... Read More

I vendosën pako me eksplozivë poshtë makinës pak orë para ndeshjes, flet administratori i Vllaznisë: Nuk më tremb asgjë

16/02/2020

Një sasi tritoli u vendos poshtë automjetit të administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, por fatmirësisht nuk shpërtheu. Në një prononcim për gazetarët, Lici shprehet se ... Read More

Spalletti apo Conte, shikojeni se cili do të jetë në stolin e Interit

25/04/2019

Inter do të vendos në fund të këtij sezoni nëse do të vazhdojë me Luciano Spallettin apo do ta transferojë Antonio Conten. Inter është para ... Read More

Kjo është deklarata e Guardiolas për ndeshjen që mund ta vendos sezonin në Premierligë

23/04/2019

Kjo është deklarata e Guardiolas për ndeshjen që mund ta vendos sezonin në Premierligë Të mërkurën në mbrëmje Anglia dhe gjithë Evropa do i kenë ... Read More

Sot kuptohet “fati” i kandidatëve për kryetarë në komunat e veriut

23/04/2019

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të vendos sot rreth subjekteve politike dhe kandidatëve për kryetarë që kanë aplikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme, në ... Read More

Nesër dihet ‘fati’ i kandidatëve për kryetar në komunat e veriut

22/04/2019

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nesër do të vendos rreth subjekteve politike dhe kandidatëve për kryetar që kanë aplikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme, në ... Read More

Chelsea vendos rekord në Evropë, lë prapa gjitha skuadrat angleze

19/04/2019

Chelsea vendos rekord në Evropë, lë prapa gjitha skuadra angleze ‘Blutë e Londrës’ nisën mirë takimin e kthimit, duke shkuar deri në 4:1 pas pjesës ... Read More

Man Utd me ofertë rekorde për mbrojtësin e Napolit

11/04/2019

Skuadra nga Premierliga, Manchester United, duket se është e gatshme që të vendos një rekord të ri në sferën e transferimeve, për të siguruar shërbimet ... Read More

Messi ‘fytyra’ e La Ligas – Shikoni këto statistika

07/04/2019

Lionel Messi është në rrugë të mirë që të vendos të gjitha rekordet në kampionatin spanjoll. Mbrëmë, argjentinasi shënoi një gol të rëndësishëm për t’i ... Read More

Këngëtarja e huaj publikon këngë me emrin e Dua Lipës

04/04/2019

Këngëtarja e huaj ka zgjedhur që këngës së re t'ia vendos emrin 'Dua Lipa'. Këngëtarja suedeze, Amanda Winberg, i ka lënë të habitur publikun kur ... Read More

Warnock po ia ‘falë’ titullin skuadrës së Man City – Vendos të inkuadrojë lojtarët U-23

01/04/2019

Warnock po ia ‘falë’ titullin skuadrës së Man City – Vendos të inkuadrojë lojtarët U-23 Neil Warnock ka mbetur i frustruar nga ndeshja e mbrëmshme ... Read More

Regjistrimi i Popullsisë, në seancën e radhës qeveritare

26/03/2019

26 Mars 2019 / 14:30 As në seancën e sotshme qeveritare nuk u vendos në rend të ditës propozim-ligji për Regjistrimin e popullsisë, pasi që, ... Read More