Tag: vendosur

Banorët ua ndaluan turistëve fotografimin e fshatit, sepse është tepër i bukur

30/05/2020

Banorët e Bergenit në Zvicër kanë vendosur t’ua ndalojnë turistëve fotografimin e fshatit, nga shkaku se ai është tepër i bukur, raportojnë mediet, transmeton InfoKosova. ... Read More

Në karantinë së bashku/ Romeo me fustan dhe Jonida me cigare në gojë, çifti ‘shpërthen’ rrjetin

14/05/2020

Jonida Maliqi dhe Romeo po e kalojnë së bashku karantinën. Çifti tashmë ka vendosur të dal hapur për publikun, ku dhe nuk i ka kursyer ... Read More

Video/ Muharrem Hoxha parodi me gjobat e vëna: E krujta vet, ku ti gjej gjithë ato lekë

26/04/2020

Nga Pogradeci, ku gjendet i karantinuar prej dy muajsh, aktori i Muharrem Hoxha ka vendosur të ironizojë dhe të bëj batuta me situatën që po ... Read More

Foto/ Aktori i humorit nxjerr shëtitje djalin: Sot u maskova si nënë dhe dola

19/04/2020

Aktori i dashur për publikun Visjan Ukcenaj ka vendosur që të ‘maskohet’ si grua për të nxjerrë shëtitje djalin e tij. Me anë të një ... Read More

Genta Gjalpi: Kam 50 ditë pa bërë seks, i dashuri është në Itali, unë sjam murgeshë

16/04/2020

Genta Gjalpi ka vendosur që në këto ditë karantine të flasë më shumë rreth jetës së saj private nga Instagrami. Ndër pyetjet e shumta që ... Read More

Enca provokon nga karantina/ Këngëtarja nxjerr të pasmet dhe gjoksin

06/04/2020

Enca ka vendosur që të ngre temperaturat në këto ditë izolimi. Edhe pse në karantinë, ajo ka përfituar nga rasti për të shkrepur disa foto ... Read More

Video/ Mesazhi i Madonnës nga vaska: Koronavirusi na ka bërë të gjithëve të barabartë

24/03/2020

Edhe këngëtarja e njohur, Madonna ka vendosur të japë një mesazh për situatën e krijuar së fundmi nga koronavirusi i cili ka pushtuar botën. Mirëpo, ... Read More

Telenovela Keisi-Stresi/ Shtrati i mbushur me petale trëndafilash, Keisi kujton Shën Valentinin e 2018-s

14/02/2020

Keisi dhe Stresi prej muajsh janë larg njëri-tjetrit, pasi kanë vendosur të bëjnë një pauzë në lidhjen e tyre. Dyshja vazhdon të jetë shumë e ... Read More

“Pothuajse gjithmonë”, Kiara Tito tregon zhgënjimin që pësoi në dashuri

11/02/2020

Moderatorja, Kiara Tito përmes një rubrike në “Instagram”, ka vendosur t´u përgjigjet pyetjeve të fansave, të cilët kanë dashur të zbulojnë më shumë rreth jetës ... Read More

E qortoi publikisht për fotot provokuese, Keisi s’i bindet të atit, nxjerr imazhet nudo

31/01/2020

Vajza e Sabianit ka vendosur të thyejë të gjitha rregullat e të atit, pasi ka pozuar nudo në një vaskë. Me një gotë shampanje ngjitur, ... Read More

Robert Berisha nis pushimet në Bullgari, ja kush e shoqëron

13/01/2020

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun, Robert Berisha ka vendosur të pushojë në Bullgari, pas angazhimeve me `Fetivalin e Këngës´ dhe koncerteve të ... Read More

Ledri Vula arratiset me të dashurën në Maldive, ja çifti i njohur që i shoqëron

08/01/2020

Këngëtari i dashur për publikun, Ledri Vula ka vendosur të largohet nga i ftohti për të kaluar disa ditë pushimi në Maldive. Sipas burimeve, reperi ... Read More