Tag: vërehet

Ambasada Amerikane dënon dhunën në protestë

11/05/2019

Ambasada e SHBA-së në Tiranë  ka dënuar dhunën që po vërehet në protestën e sotme të opozitës. “Ambasada e SHBA dënon dhunën e pranishme gjatë ... Read More

Pritje deri në një orë në Merdare për bashkatdhetarët për të hyrë në Kosovë

21/12/2018

Festat e fundvitit po afrojnë, dhe tashmë në pikat kufitare ka filluar të vërehet fluksi i madh i bashkatdhetarëve të cilët këto festa do t’i ... Read More

Përse gjithmonë ulen galiç kur u drejtohen? Është zbuluar truku interesant prindëror i Kate Middleton dhe i Princit Williams!

21/09/2018

Në fotografitë e Kate Middleton dhe Princit Williams gjithmonë vërehet një ngjashmëri. Mirëpo, a e dini përse është kështu? Kur u drejtohen fëmijëve të tyre, ... Read More

Interi pothuajse i plotë ndaj Juventusit

27/04/2018

Interi e ka publikuar listën e lojtarëve për ‘Derby d’Italia’ kundër Juventusit,ku vërehet mungesa e Roberto Gagliardinit. Nerazzurrët presin lojtarët e Massimiliano Allegrit në San ... Read More

Studentët thonë se politizimi po e dëmton sistemin arsimor (Video)

11/03/2018

Të rinjtë thonë se vërehet ndikimi i politikës në sistemin e arsimit, e me raste edhe presioni politik. Sipas tyre, ky ndikim është i pranishëm ... Read More