Tag: vërejtjen

Njëri nga këto lytha mund të jetë kancerogjen

19/08/2020

Nëse nuk do ta kuptoni seriozisht vërejtjen e dermatologut dhe rregullisht të kontrolloni çdo lyth, çdo ndryshim në lëkurë, mund të ndodhë të pendoheni edhe ... Read More

E pabesueshme: Për 18 muaj humbi 89 kilogramë

06/06/2020

Mjekët ia tërhoqën vërejtjen se do të vdesë ose se do të jetë karrocë deri në moshën 45 vjeçe nëse nuk humb kilogramë. Cherill Bleait ... Read More

Shikoni mirë këto dy lytha! Nëse i keni në trup dijeni: njëri ndër ta është kancer potencial!

04/06/2020

Nëse nuk do ta kuptoni seriozisht vërejtjen e dermatologut dhe rregullisht të kontrolloni çdo lyth, çdo ndryshim në lëkurë, mund të ndodhë të pendoheni edhe ... Read More

Molliqaj: Glauku më mposhti njëherë në debat, por fitorja i takon atij që fiton në fund (Video)

13/04/2019

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka thënë se disa herë u ka tërhequr vërejtjen Vetëvendosjes, për të mos sulmuar PSD-në. Molliqaj, në “Debat Plus” me ... Read More

Thaçi: Cenimi i raporteve me SHBA-në, fillimi i cenimit të shtetit tonë

19/01/2019

Presidenti i Kosovws, Hashim Thaçi ua ka tërhequr vërejtjen institucioneve lidhur me qasjen e tyre në raport me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Thaçi ka ... Read More