Tag: Versace

Kim Kardashian i ‘nxjerr’ në shesh të gjitha me fustanin transparent

21/04/2019

Kim Kardashian kishte veshur një fustan të markës “Versace” për ditëlindjen e 40-të të Kourtney. Kim Kardashian mori vëmendje rrugës për në ndejën e ditëlindjes ... Read More

Kush është Michael Kors, njeriu i cili e ka blerë shtëpinë e modës “Versace” dhe ia ka ndërruar emrin

26/09/2018

Gjiganti amerikan i modës Michael Kors ka konfirmuar blerjen e Versace për 2,1 miliardë dollarë, gjë që i ka shqetësuar disa fansa të kësaj shtëpie ... Read More