Tag: vesh

Ankohej vazhdimisht për dhimbje veshi, e tmerrshme cka i gjejnë mjekët brenda tij

01/07/2019

Një grua kishte dhimbje të mëdha në vesh, dhe kështu vendosi të shkojë te mjeku për t’u kontrolluar dhe parë se çfarë po ndodhë me ... Read More

Dëshira për ta parë Liverpoolin kampion e detyron Carragherin të vesh fanellën e Man Utd

24/04/2019

Dëshira për ta parë Liverpoolin kampion e detyron Carragherin të vesh fanellën e Man Utd Kush do ta kishte menduar, se legjenda e Liverpoolit, Jamie ... Read More

Madonna dhe Maluma ‘të martuar’ në klip, këngëtarja vesh fustanin e bardhë

22/04/2019

Madonna dhe Maluma ‘të martuar’ në klip, këngëtarja vesh fustanin e bardhë Madonna dhe Maluma kanë nisur xhirimet e projektit të ri. Madonna dhe Maluma ... Read More

Milaim Rama: Më ka mbetur merak që nuk kam pasur mundësi të vesh fanellën e Kosovës

20/04/2019

Milaim Rama: Më ka mbetur merak që nuk kam pasur mundësi të vesh fanellën e Kosovës Milaim Rama padyshim është në mesin e sulmuesve më ... Read More

Dua Lipa: Në Kosovë njerëzit i dinë punët tuaja përpara se ti marrësh vesh ti

09/04/2019

Dua Lipa: Në Kosovë njerëzit i dinë punët tuaja përpara se ti marrësh vesh ti Dua Lipa bën rrëfimin e sinqertë për jetën e saj ... Read More

Flet Xheni Karaj: Si e morën vesh prindërit që jam lesbike

04/04/2019

Xheni më në fund është rrëfyer, ka treguar për reagimin e prindërve kur e morën vesh se ajo është lesbike. E ftuar tek “Rudina” ishte ... Read More

Gresa publikon në Instagram veshjet që nuk arriti t’i tregoi në kanagjeq

03/04/2019

Gresa Behluli ka treguar se nuk ka arritur t'i vesh të gjitha fustanet në kanagjeq andaj i ka treguar në Instagram. Këngëtarja Gresa Behluli i ... Read More

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – tani punon me dru dhe qymyr (Foto)

11/02/2019

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe ... Read More

Plani i Federatës Argjentinase: Messi kthehet te kombëtarja në ndeshjen ndaj Venezuelës në Camp Nou

05/01/2019

Lionel Messi mund të vesh përsëri fanellën e Argjentinës dhe të shënojë kthimin e tij në detyrën ndërkombëtare në Camp Nou, ku ai dhe shokët ... Read More

Një milion dollarë mendohet se është vlera e unazës së fejesës të këngëtares Lady Gaga

20/10/2018

Vetëm pak ditë më parë, bota mori vesh se këngëtarja e famshme, Lady Gaga ishte fejuar, pavarësisht se ajo kishte vënë unazën e fejesës në ... Read More

Vendimi për zgjedhje të mundëshme deri në fund të javës

08/10/2018

8 Tetor 2018 / 12:54 Në rast se partitë nuk arrijnë të merren vesh për zgjedhje të parakohshme parlamentare për në datën 25 nëntor dhe ... Read More

Infermieri që s’do Gjermaninë – 19 vjeçari prej 2 vitesh vullnetar në spital

23/09/2018

Çdo mëngjes Selmani vesh bluzën e bardhë dhe nis shërbimin mjekësor pranë Spitalin të Bulqizës. 19-vjeçari nuk e ka përfunduar ende gjimnazin por kjo nuk ... Read More