Tag: veshje

Enca Haxhia vjen joshëse edhe me veshje sportive

23/04/2019

Enca Haxhia ka provokuar edhe me veshje sportive. Këngëtarja Enca Haxhia njihet për provokimet e saj me veshje të ngushta e transparente, mirëpo ajo së ... Read More

Tuna dhe Patrisi e nisin ditën me portretin më të bukur familjar

22/04/2019

Tuna dhe Patrisi publikuan një foto bashkë me djalin, ku ishin veshur me veshje sportive. Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha këtë ditë po e kalojnë ... Read More

Nga ‘Gucci’ në ‘Versace’, kaq kushton veshja e vajzës së Mozzik

30/03/2019

Çdo ditë e shohim me veshje të ndryshme e mjaft të veçanta.Hana, është vajza e vetme e reperit, Mozzik dhe Loredana Zefit e cila ka ... Read More

Kaq të “nxehtë” nuk e keni parë Emilyn

26/03/2019

Emily Ratajkowski ka pozuar në një veshje tepër seksi derisa ka pasur të veshur një kapelë të cowgirl dhe një paruke të bardhë gjatë një ... Read More

Filloi karnavali i Brazilit: Valltarët me veshje shumëngjyrëshe, mbushën rrugët e Sao Paolos (Foto)

02/03/2019

Valltarët me veshje shumëngjyrëshe, përplot xixa dhe pupla kanë mbushur rrugën e Sao Paolos, në fillimin e festimeve të karnavalit të Brazilit, që zgjatë pesë ... Read More

Nora Istrefi, Soni Malaj dhe Lori Hoxha shfaqen me veshjen e njëjtë, zbulohet edhe kosto e dukjes së tyre

11/01/2019

Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen ... Read More

Kodi i veshjes në takimet biznesore nuk vlen për Jennifer Lopezin

20/12/2018

Jennifer Lopez nganjëherë mund të zgjedhë veshje krejtësisht të pazakonta. Sidoqoftë, edhe kur është e pazakontë, bukuroshes latino-amerikane i shkojnë për shtatin e trupit. Këngëtarja ... Read More

Nga XXXL në një ‘supermodele’ (Foto)

03/12/2018

Dikur ajo blinte veshje të përmasës XXXL dhe merrte mbi 5 mijë kalori në ditë, e pesha e saj i kalonte 135 kg, e tashmë ... Read More

Mbylli dyqanin me veshje prej lëkure për shkak të mesazheve kërcënuese

01/10/2018

Pronarja e një dyqani që shiste veshje luksoze prej lëkure u detyrua që të mbyllë biznesin pas më shumë se 1 mijë mesazheve kërcënuese me ... Read More

Fjolla Morina dhe Lori Hoxha me veshje të njëjtë

15/08/2018

Fjolla Morina dhe Lori Hoxha me veshje të njëjtë Personazhet publike gjithmonë rrëmbejnë vëmendje me paraqitjet e tyre. Lufta për të pasur një stil më ... Read More

Luana Vjollca pozon me veshje tradicionale

23/06/2018

Jemi mësuar ta shohim Luana Vjollcën me veshje nga më të ndryshmet, ndërsa kësaj radhe bukuroshja e ekranit ka ardhur me veshje tradicionale. Moderatorja e ... Read More

Në një ditë, Kim Kardashian ndryshoi katër veshje dhe tregoi një ngjyrë të re të flokëve

13/06/2018

Kohët e fundit, është shumë në modë që të ndryshosh disa veshje në një ditë. Superylli Kim Kardashian rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve kur pak ... Read More