Tag: veshje

Filloi karnavali i Brazilit: Valltarët me veshje shumëngjyrëshe, mbushën rrugët e Sao Paolos (Foto)

02/03/2019

Valltarët me veshje shumëngjyrëshe, përplot xixa dhe pupla kanë mbushur rrugën e Sao Paolos, në fillimin e festimeve të karnavalit të Brazilit, që zgjatë pesë ... Read More

Nora Istrefi, Soni Malaj dhe Lori Hoxha shfaqen me veshjen e njëjtë, zbulohet edhe kosto e dukjes së tyre

11/01/2019

Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen ... Read More

Kodi i veshjes në takimet biznesore nuk vlen për Jennifer Lopezin

20/12/2018

Jennifer Lopez nganjëherë mund të zgjedhë veshje krejtësisht të pazakonta. Sidoqoftë, edhe kur është e pazakontë, bukuroshes latino-amerikane i shkojnë për shtatin e trupit. Këngëtarja ... Read More

Nga XXXL në një ‘supermodele’ (Foto)

03/12/2018

Dikur ajo blinte veshje të përmasës XXXL dhe merrte mbi 5 mijë kalori në ditë, e pesha e saj i kalonte 135 kg, e tashmë ... Read More

Mbylli dyqanin me veshje prej lëkure për shkak të mesazheve kërcënuese

01/10/2018

Pronarja e një dyqani që shiste veshje luksoze prej lëkure u detyrua që të mbyllë biznesin pas më shumë se 1 mijë mesazheve kërcënuese me ... Read More

Fjolla Morina dhe Lori Hoxha me veshje të njëjtë

15/08/2018

Fjolla Morina dhe Lori Hoxha me veshje të njëjtë Personazhet publike gjithmonë rrëmbejnë vëmendje me paraqitjet e tyre. Lufta për të pasur një stil më ... Read More

Luana Vjollca pozon me veshje tradicionale

23/06/2018

Jemi mësuar ta shohim Luana Vjollcën me veshje nga më të ndryshmet, ndërsa kësaj radhe bukuroshja e ekranit ka ardhur me veshje tradicionale. Moderatorja e ... Read More

Në një ditë, Kim Kardashian ndryshoi katër veshje dhe tregoi një ngjyrë të re të flokëve

13/06/2018

Kohët e fundit, është shumë në modë që të ndryshosh disa veshje në një ditë. Superylli Kim Kardashian rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve kur pak ... Read More