Tag: veshur

Dizenjoi fustanet e yjeve botërore në `Grammys 2020´, stilistja shqiptare tregon si ia arriti

28/01/2020

Në tapetin e kuq të ceremonisë së Çmimeve Grammy kaluan të famshëm që kishin veshur krijimet e stilistëve shqiptarë, nga Valdrin Sahiti e deri te ... Read More

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në Armeni

11/10/2019

Kardashian kishte veshur një fustan të ngushtë bezhë dhe u ndal për të bërë foto me fansat lokalë. Pagëzimi u mbajt në Holy Echmiadzin, katedralja ... Read More

“Xhinset e gjyshërve”, trendi më i fundit i veshjes për këtë vjeshtë

17/09/2019

Gjyshërit tanë e dinë qartë se çfarë duhet veshur. Në fund të fundit, tendencat e tyre të dashura po rikthehen dita ditës. Nuk mund të ... Read More

Dafina zbërthen bluzën dhe nën të nuk ka veshur asgjë 

21/05/2019

20:58 | 05/21/2019 Dafina Zeqiri zbërthen bluzën në foton e re në Instagram dhe nuk ka veshur fare sytjena. Këngëtarja Dafina Zeqiri i ka provokuar ... Read More

Demi Rose, e ‘zjarrtë’ në të kuqe

03/05/2019

23:32 | 3 Maj 2019 23:32 | 3 Maj 2019 Demi Rose është shfaqur atraktive e veshur në bikini të kuqe. Demi Rose ka shfaqur ... Read More

Në shikim të parë dukej se asgjë nuk kishte në trup, Kim habit kalimtarët

02/05/2019

Kim Kardashian ka marrë sërish vëmendjen me paraqitjen në publik. Kim Kardashian kishte veshur një palë pantallona dhe bluzë, të cilën e kishte kombinuar me ... Read More

JLo fotografohet në rrugë gjatë xhirimeve, të gjithë sytë tek ky detaj

30/04/2019

Jennifer Lopez 49-vjeçe ka treguar këmbët seksi e veshur në fustan të shkurtër. Jennifer Lopez u shfaq me një fustan të ngushtë dhe me çantë ... Read More

Dhurata vishet e tëra në të zeza, ekspozon këtë pjesë të trupit

29/04/2019

Dhurata Dora u shfaq tërheqëse e veshur në të zeza. Dhurata Dora ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të ... Read More

Kim sjell imazhe të reja në bikini rozë nga pushimet në Bali

27/04/2019

Kim Kardashina vjen seksi nga plazhi e veshur në bikini rozë. Kim Kardashian ka ndarë  me ndjekësit disa imazhe të reja në llogarinë e saj ... Read More

Kylie Jenner dhe Travis Scott vishen si personazhet e filmit “Avengers”

27/04/2019

Kylie Jenner dukej mahnitëse e veshur si Capitain Marvel nga “Avengers”, në ndejën për ditëlindjen e Travis Scott. Reperi ishte veshur si Iron Man në ... Read More

Tayna me vallëzim provokativ para kamerës

26/04/2019

14:42 | 04/26/2019 Tayna e veshur ngushtë i ka treguar edhe njëherë linjat trupore. Reperja Tayna është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe ... Read More

Pozon nga ballkoni, Eni Koçi tregon linjat në bikini

23/04/2019

Eni Koçi u shfaq atraktive në fotografinë ku vjen e veshur në bikini. Eni Koçi së fundi ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ... Read More