Tag: veta

Këto janë tri shenjat më të zgjuara të Horoskopit: Lexoni për cilat arsye    

29/06/2019

Çdo shenjë e Zodiakut ka pikat e veta të forta, por kur flasim për inteligjencë disa përfaqësues të zodiakut dallohen nga të tjerët Duhet theksuar ... Read More

Komisioni për Antikorrupsion do të vendosë për ankesat për shkeljen e Kodit zgjedhor

17/04/2019

S A 2019-04-17T08:14:03+02:00 Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit sot në hapësirat e veta do ta mbajë seancën e nëntë, në të cilën në rend ... Read More

Lajm fantastik për ‘Dardanët’, super lojtari po vjen te Kosova

02/04/2019

Përfaqësuesja e Kosovës është shumë afër ta afrojë në radhët e veta edhe një super lojtar që luan aktualisht në Gjermani. Florent Muslia si duket ... Read More

Real Madridi kërkon rikthimin e Zinedine Zidanes

06/03/2019

Flitej se Juventusi do ta ofrojë në radhët e veta, Zinedine Zidanen, por lajmet e fundit që vijnë nga Spanja, flasin për një rikthim të ... Read More

Gjilani prezanton dy ardhjet e reja, nënshkruajnë vëllezërit Keita

17/02/2019

Skuadra e Gjilanit ka përforcuar radhët e veta me dy futbollistë nga Bregu i Fildishtë. Fjala është për dy vëllezër që i janë bashkuar skuadrës ... Read More

Policia arreston 20 persona, në lidhje me ISIS dhe sulmet e parandaluara terroriste

16/02/2019

16 Shkurt 2019 / 8:28 Policia gjatë orëve të fundit ka arrestuar rreth 20 veta, nëpër disa qytete të Maqedonisë së veriut të cilët siç ... Read More

Callum Wilson te Chelsea nëse dështon Higuain

09/01/2019

Skuadra angleze e Chelseat është duke menduar që të përforcojë radhët e veta në afatin kalimtar të janarit. Londinezët nuk janë të kënaqur me angazhimin ... Read More

Zyrtare: Rron Statovci rikthehet tek Llapi

06/01/2019

Llapi ka rikthyer në radhët e veta mbrojtësin e krahut të djathtë i cili luan edhe si mbrojtës i majtë, Rron Statovci, i cili së ... Read More

Pse disa e kanë vazhdimisht ftohtë

23/11/2018

Edhe pse dimri ka mrekullitë e veta që reflektohen te njerëzit, për disa është gjithmonë ftohët pavarësisht kushteve të motit. Personat e tillë kryesisht janë ... Read More

Veterani në karrige me rrota ndihmohet nga dy veteranë më të rinj, për të përshëndetur shokët e tij të rënë në luftë (Video)

12/11/2018

Ky është momenti prekës që dy veta ndihmojnë një veteran që të qëndrojë në këmbët e tij dhe të tregojë respektin e tij për “Ditën ... Read More

Gold Ag tjetër homazh dëshmorëve të UÇK-së, sjell këngën “Prej Tropoje”

08/11/2018

Ai nuk ndalet së kënduari dhe së përkushtuari të veprave të veta në nderim të dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Bëhet fjalë për reperin ... Read More

Vitin e kaluar në Gjermani shkuan 8 mijë kosovarë

16/10/2018

Nga Kosova vjet në Gjermani kanë shkuar gjithsej 8,000 veta. Ndërsa nga Shqipëria, nëse viti 2016 shënoi një rënie me 26,000 shqiptarë, në 2017-n ky ... Read More