Tag: vetëm

Perisic: Inter mund ta mposhtë secilën skuadër

22/04/2019

Vetëm dy ditë pasi Juventus mbylli parakohe garën për titullin e kampionit në Serie A, Ivan Perisic ka dhënë një deklaratë befasuese. Anësori kroat i ... Read More

KSHZ: Jehona e votuesve deri në 18:30 minuta arriti në 39.71 për qind

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T19:12:58+02:00 Komisioni Shtetëror Zgjedhor në konferencën e radhës njoftoi se deri në ora 18 e 30 minuta vetëm 39.71 për qind e votuesve e ... Read More

KSHZ: Deri në ora 13:00 jehona e votuesve 20.45 për qind

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T13:39:20+02:00 Në të gjitha vendvotimet, votimi po rrjedh pa probleme. Vetëm një vendvotim në Studeniçan nuk është hapur dhe atje nuk do të votohet. ... Read More

Nga 2008 deri në 2018: Kështu do të ishte sikur vetëm mesfushorët do ta fitonin ‘Topin e Artë’

21/04/2019

Nga 2008 deri në 2018: Kështu do të ishte sikur vetëm mesfushorët do ta fitonin ‘Topin e Artë’ A e keni menduar ndonjëherë se si ... Read More

Solskjaer: Pogba do të luajë kudo që kemi nevojë për të

21/04/2019

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka paralajmëruar Paul Pogban se nuk do të luajë vetëm në pozitat që francezi dëshiron. United do të ... Read More

Roma kalon në epërsi ndaj Inter me një gol spektakolar

20/04/2019

Është zhbllokuar rezultati në super derbin Inter – Roma. U desh të luhen vetëm 14 minuta lojë për të parë golin e parë, që ishte ... Read More

21 shqiptarë do garojnë në zgjedhjet lokale të Italisë

20/04/2019

Jo vetëm në Belgjikë e Zvicër, por shqiptarët vijojnë të bëhen aktivë në jetën politike edhe në vendet e tjera. Shqiptaret Eva Meksi dhe Uljana ... Read More

Asnjë parti serbe nuk guxon ta sfidojë Listën Serbe në veri

20/04/2019

Aplikimi i vetëm një subjekti politik serb, Listës Serbe, për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar ... Read More

Giroud bën atë që ka bërë vetëm Lionel Messi këtë sezon

18/04/2019

Sulmuei francez, Olivier Giroud, ka regjistruar një rekord që ka arritur ta bëjë vetëm Lionel Messi gjatë këtij edicioni. Anëtari i Chelsea ishte startues në ... Read More

​Basha: PD futet në zgjedhje vetëm kur të garantohen kushtet për zgjedhje të lira

18/04/2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar se ka vetëm një mënyrë që opozita të futet në zgjedhje, ajo është largimi i Edi Ramës. ... Read More

Zgjedhjet në veri të vendit, aplikon vetëm PDK-afati mbyllet sonte

18/04/2019

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, deri tani ka pranuar vetëm një aplikim për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme në katër komunat veriore, Mitrovicë ... Read More

Publikohen për herë të parë foto nga fëmijëria e Meghan Markle

17/04/2019

Janë publikuar foto të vjetra të Meghan Markle. Është hera e parë që në media dhe jo vetëm po publikohen foto të dukeshës së Sussexit, ... Read More