Tag: veturën

Përmbys makinën, por të nesërmen kalon provimin dhe merr patentën

04/09/2019

17-vjeçarja Hazel Ross doli me të ëmën me veturën me shenjën “L” për t’u ushtruar edhe një herë të fundit para se të hynte në ... Read More

Vidhen gjësende personale me forcë, në Fushë Kosovë

25/05/2019

Një person ka informuar se persona të panjohur me forcë ka hapur veturën e tij dhe kanë vjedhur një çantë, në të cilën kishte rroba ... Read More

Voziti 304 km/h në autostradën “Ibrahim Rugova”, policia e dënon me 300 euro, ndalim vozitje dhe heqje të pikëve

20/05/2019

Policia e Kosovës ka ndaluar një person pasi që i njëjti me veturën e tij kishte zhvilluar shpejtësi 304 km/h në Autostradën “Ibrahim Rugova”, duke ... Read More

Konfiskohen armë në Prizren

08/05/2019

Policia e Kosovës, gjatë kontrollit në veturën e një personi ka gjetur dhe konfiskuar një armë-pistoletë me gaz, 15 (pesëmbëdhjetë) fishekë, një karikator dhe një ... Read More

Policia arrin ta gjejë veturën e cila ishte vjedhur në Prizren

07/05/2019

Policia e Kosovës, ka njoftuar se ka arritur ta gjejë veturën e tipit Toyta Chrysler me targa vendore e cila ishte vjedhur sot në Prizren. ... Read More

Policët parkojnë veturën në trotuar

24/04/2019

Disa policë të Kosovës, kanë parkuar veturën zyrtare të PK-së, në trotuar në njërën nga rrugët në Istog. Parkimi i veturës në trotuar ua ka ... Read More

Futbollisti shqiptarë me veturën më luksoze në botë, një të tillë posedon vetëm Ronaldo

08/04/2019

Futbollisti shqiptarë me veturën më luksoze në botë, një të tillë posedon vetëm Ronaldo Xherdan Shaqiri nuk po luan shumë në këtë sezon te Liverpool, ... Read More

Veturën, që ia vodhën në Vushtrri, e gjen në Gjermani

09/01/2019

Qytetari Burim Hasani ka arritur ta gjejë veturën e tij dy vjet pasi ia kanë vjedhur. Hasanit vetura i ishte vjedhur në Vushtrri, ndërsa atë ... Read More