Tag: vëzhgim

I riu ecte 10 milje larg për intervistë pune, ajo çfarë ndodhë me të është për t’u vlerësuar

22/04/2019

Punëdhënësit shpesh janë në vëzhgim për të punësuar njerëz me etikë të mirë pune. Kur një burrë hasi tek një adoleshentë që shkonte rreth 10 ... Read More

Festat e fundvitit në Shqipëri, çmimet ruajnë qëndrueshmërinë

23/12/2018

Me afrimin e festave të fundvitit, çmimet e produkteve ushqimore ruajnë qëndrueshmëri. Nga një vëzhgim në tregjet e kryeqytetit, rezulton se prodhimi i bollshëm ka ... Read More

Policia mban në vëzhgim 24 orë Lulzim Bashën dhe familjen e tij

01/06/2018

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, dhe familjarë të afërt të tij po mbahen në vëzhgim nga segmente të Policisë Operacionale. Burimet konfirmojnë për “Panorama” se ... Read More