Tag: video

Publikohet video e një vajze që vallëzon mbi arkivol

17/09/2020

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale. Në të shfaqet një stri.ptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi ark.ivolin e një të vde.kuri. ... Read More

Publikohet video e një vajze që bën twerk sipër “tabutit”

17/09/2020

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale. Në të shfaqet një stri.ptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi ark.ivolin e një të vde.kuri. ... Read More

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri, këngëtarja suprizohet me makinën luksoze

15/09/2020

Së fundmi, Fjolla Morina publikoi një video të momentit kur surprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.Nuk dihet ende ... Read More

Del një video e momenteve të fundit të jetës së Baba Vangës, gruas që parashikoi gjithçka

26/08/2020

Një video interesante është publikuar së fundmi në mediat botërore. Janë këto momentet e fundit të gruas që parashikoi shumë gjera. Baba Vanga u konsiderua ... Read More

Ofendon pasagjerët me ngjyrë, e shtrijnë përtokë me një të goditur

21/08/2020

Një video është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të përmbajtjes së saj. Një person i bardhë, është filmuar teksa ka ofenduar me fraza ... Read More

Ofendon pasagjerët me ngjyrë, e shtrijnë përtokë me një grusht

21/08/2020

Një video është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të përmbajtjes së saj. Një person i bardhë, është filmuar teksa ka ofenduar me fraza ... Read More

Martohet djali i dëshmorit në Prizren, këngëtari i bën të qajë dasmorët me këngën kushtuar heroit

18/08/2020

Një video emocionuese është publikuar nga këngëtari Xhafer Ahmetaj në një dasmë, ku ai i këndon djalit të një dëshmori i cili kishte mbetur pa ... Read More

Aplikacioni për Covid-19 është gati. Mësoni këtu nëse jeni prekur nga koronavirusi

29/07/2020

Në një video të publikuar nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bëhet me dije se portali coronavirus.shendetesia.gov.al, nëpërmjet aplikacionit e-Albania, do t’u ... Read More

“Shqiptarët gjithë jetën kanë ngrënë groshë”, Capital T i kthehet ndjekësit

08/07/2020

Reperi i njohur Capital T ka postuar një video në ‘Instagram’  me këngën ‘Flawless, ku shkruan se është krenar për suksesin e projektit të tij ... Read More

Rita Ora hap arkivat, publikon video nga fëmijëria: Nuk mund të justifikohemi nga ngjyra e lëkurës

09/06/2020

Këngëtarja shqiptare Rita Ora së fundmi ka hapur arkivat dhe ka publikuar një video nga fëmijëria e saj, ku bashkangjitur postimit zbuloi dhe periudhën e ... Read More

Koronavirusi i ndau për tre muaj! Momenti emocionues i takimit mes infermieres dhe të bijave

05/06/2020

Një video emocionuese ka fiksuar momentin e takimit të një infermierie në Britaninë e Madhe me të bijat e mitura, të cilat kishte afro tre ... Read More

Edukatorja ia merrë jetën me jastëk 1-vjeçarjes në çerdhe

05/06/2020

Një video e tme, rr, shme tregon se si një eduktatore e çerdhes li, dhi një jastëk në fy, tyrën e një vajze njëvjeçare – ... Read More