Tag: video

“Shqiptarët gjithë jetën kanë ngrënë groshë”, Capital T i kthehet ndjekësit

08/07/2020

Reperi i njohur Capital T ka postuar një video në ‘Instagram’  me këngën ‘Flawless, ku shkruan se është krenar për suksesin e projektit të tij ... Read More

Rita Ora hap arkivat, publikon video nga fëmijëria: Nuk mund të justifikohemi nga ngjyra e lëkurës

09/06/2020

Këngëtarja shqiptare Rita Ora së fundmi ka hapur arkivat dhe ka publikuar një video nga fëmijëria e saj, ku bashkangjitur postimit zbuloi dhe periudhën e ... Read More

Koronavirusi i ndau për tre muaj! Momenti emocionues i takimit mes infermieres dhe të bijave

05/06/2020

Një video emocionuese ka fiksuar momentin e takimit të një infermierie në Britaninë e Madhe me të bijat e mitura, të cilat kishte afro tre ... Read More

Edukatorja ia merrë jetën me jastëk 1-vjeçarjes në çerdhe

05/06/2020

Një video e tme, rr, shme tregon se si një eduktatore e çerdhes li, dhi një jastëk në fy, tyrën e një vajze njëvjeçare – ... Read More

Foshnja nuk pushonte së qari, edukatorja i lidh jastëkun. Humb jetën 1-vjeçarja

05/06/2020

Një video e tme, rrshme tregon se si një eduktatore e çerdhes lidhi një jastëk në fytyrën e një vajze njëvjeçare – duke bërë që ... Read More

Shikojeni si e kap me duar ujkun e tmerrshëm

02/06/2020

Një video interesante vjen nga Mongolia, në të cilën shihet një gjuetar duke mbajtur në duar një ujk, i cili më herët kishte rënë në ... Read More

Sa lehtë dhe shpejtë mund të përhapet koronavirusi brenda një aeroplani me pasagjerë

29/05/2020

Një video e publikuar më poshtë tregon se sa larg mund të mbërrijnë spërkalat që përhapen brenda aeroplanit, e në veçanti tek personat që nuk ... Read More

Ilda Bejleri lë Top Channel për Ardit Gjebrean? Çfarë ka ndodhur me moderatoren

21/05/2020

Në rrjetet sociale ka nisur të qarkullojë një video, ku moderatorja Ilda Bejleri shfaqet në krah të Ardit Gjebreas. Menjëherë kanë nisur aludimet se ajo ... Read More

“Sa ishte Berisha këndoje në mitingje”/ Fansat i kthehen Ermal Mamaqit: Thuaj ndonjë fjalë për Teatrin

18/05/2020

Ermal Mamaqi njihet si një nga personazhet që më së shumti poston video dhe foto funny në rrjetet sociale. Atë ka bërë edhe ditën e ... Read More

Video e rrallë pak pas ngjarjes në Hiroshima dhe Nagasaki

16/05/2020

Video e rrallë e incizuar nga rusët që tregon shkatë.rrimin e Hiroshimas dhe Nagasakit, pak pas shpërth.imit të bo.mbës atomike të lëshuar nga SHBA-të në ... Read More

Postoi videon e të atit teksa e ushqente në spital, Morena Taraku: Ai po ia del më së miri

09/05/2020

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Morena Taraku postoi një video në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku shfaqej teksa ushqente në atin në spital. “Babi, ... Read More

“Mos lexoni romane”, botuesja Arlinda Dudaj i kthehet Ermal Mamaqit: Nuk mund ta besoja se mund ta kishe thënë me të vërtetë, e ke nga lodhja në karantinë

22/04/2020

Ermal Mamaqi vetëm pak ditë më parë postoi një video, ku këshilloi qytetarët se sit ë përmirësojnë veten gjatë këtyre ditëve në karantinë. Një ndër ... Read More