Tag: videot

Video e shekullit: Kështu shkëputet bebja nga mitra e nënës

18/07/2019

Një video-ilustrim është një nga videot më të shikuara në botë në këto vitet e fundit.Video-ilustrimi tregon se si rrjedhë procesi i lindjes, proces që ... Read More

Ushqimet që nuk duhet t’i konsumoni para gjumit

07/06/2019

Ky portal menaxhohet nga Gazeta Observer Sh.P.K. Materialet, informacionet, fotografitë dhe videot janë të mbrojtura me të drejta autoriale. Ato nuk mund të kopjohen, të ... Read More

Për një trup të bukur dhe me muskuj ju duhen këto ushqime

26/05/2019

Ky portal menaxhohet nga Gazeta Observer Sh.P.K. Materialet, informacionet, fotografitë dhe videot janë të mbrojtura me të drejta autoriale. Ato nuk mund të kopjohen, të ... Read More

Instagram bën ndryshimin e madh në IGTV

25/05/2019

Instagram nuk do të favorizojë më vetëm videot vertikale. Kompania lajmëroi ditën e sotme se formati i përdorur gjerësisht në IGTV, tashmë do të mbështesë ... Read More

Njeriu më i vogël në botë…

02/05/2019

Ky portal menaxhohet nga Gazeta Observer Sh.P.K. Materialet, informacionet, fotografitë dhe videot janë të mbrojtura me të drejta autoriale. Ato nuk mund të kopjohen, të ... Read More

Tuna nuk po ndalet, sjell edhe videon e këngës “Plagë”

18/03/2019

Altuna Sejdi duket se nuk e ka ndërmend të ndalet me videot e reja. Brenda disa orëve solli dy video të këngëve që janë pjesë ... Read More

Kjo është vogëlushja e ‘A të qaj 5 minuta’? (Video)

07/02/2019

Një postim në rrjete sociale nga nëna e saj e ka bërë një ndër videot më virale në rrjetet sociale. Është kjo Reana Sefa nga ... Read More

YouTube do të ndaloj rekomandimin e videove konspirative

26/01/2019

Videot e konspiracioneve mund të jenë argëtuese deri në një shkallë të caktuar, sepse ju bën të mendoni për shumë gjëra. Megjithatë, në të njëjtën ... Read More

YouTube ndalon kamerat e fshehta me përmbajtje të rrezikshme

16/01/2019

Videot të cilat përmbajnë kamera të fshehura të rrezikshme ose emocionalisht shqetësuese janë ndaluar nga platforma YouTube. Ky veprim vjen si përgjigje e të ashtuquajturave ... Read More

Vedat Bajrami publikon video qesharake nga salloni i bukurisë, thotë se bukuria nuk njeh moshë

18/12/2018

Aktori i njohur, Vedat Bajrami, i ka jo të pakta videot qesharake që publikon për fansat në rrjetet sociale. Së fundmi, ai ka sjellë për ... Read More

Valza Zhegrova, një artiste premtuese e skenës vendore bëhet pjesë e labelit “Mixey Music”

05/09/2018

E njohur si vajza që shumë shpejt u shndërrua në një senzacion në rrjetet sociale me videot e saj duke kënduar “cover”-a të këngëve të ... Read More

Së shpejti do të mund të përdorni Youtube edhe kur jeni në aplikacionet tjera

29/06/2018

E keni parasysh tiparin fantastik që ju lejon të shikoni videot kur jeni duke përdorur aplikacione të tjera? Quhet foto-në-foto (PiP), dhe YouTube po e ... Read More