Tag: vijnë

Shtatë hotele familjare në Antalya, të përzgjedhura me kujdes për ju nga Max Travel

21/05/2019

Kur përzgjidhni hotelin për pushime, ka një mori pyetjesh që ju vijnë në mend t’i bëni para se të vendosni se ku të shkoni. Cilin ... Read More

Publikohen disa sekuenca nga dueti mes Eni Koçit dhe Elinel

15/05/2019

13:32 | 15 Maj 2019 13:32 | 15 Maj 2019 Eni Koçi dhe Elinel po vijnë me bashkëpunim. Eni Koçi përmes një postimi në Instagram ... Read More

Shyrete Behluli me Leartën i këndojnë Nexhmije Pagarushës në këngën e re

30/04/2019

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta po vijnë me një projekt të përbashkët muzikor. Gjatë ditës së sotme u bë e ditur se Shyhrete ... Read More

Ismaili: Mjekët holandezë vijnë në Kosovë, për të ndihmuar fëmijët me kancer

26/04/2019

Më 29 dhe 30 prill, në Kosovë do të vijnë 5 mjekë nga Qendra më e madhe në Evropë për trajtimin e fëmijëve me kancer, ... Read More

Tottenham vendos çmimin për Eriksen

25/04/2019

Skuadra e Tottenham Hotspur duket se do të jetë e hapur për ofertat që do të vijnë për yllin e skuadrës, Christian Eriksen. Sipas raportimeve ... Read More

Arsenal po e konsideron shitjen e Granit Xhakës

14/04/2019

Lajme të papritura rreth Granit Xhakës po vijnë sot nga Anglia. Mediet britanike raportojnë se skuadra e Arsenal po e konsideron mundësinë për ta shitur  ... Read More

E rëndë: Peshëngritësja thyen dorën derisa ngrit peshën 110 kilogramë

13/04/2019

Pamje aspak të mira vijnë nga sporti i peshëngritjes. Gaele Ketçake, peshëngritëse franceze, ka thyer dorën gjatë garës në Kampionatin Evropian në Gjeorgji. Ketçake, këtë ... Read More

Këpurdhat janë të mira për funksionimin e trurit

12/04/2019

Ngrënia e këpurdhavë së paku dy herë në javë, mund të parandalojë çrregullimet që vijnë si rezultatet i problemeve mentale me moshë Antioksidanti i cili ... Read More

E turpshme: Kështu u rrahën mes vete hendbollistet në Prizren

09/04/2019

Skena të tmerrshme vijnë nga Prizreni, ku është zhvilluar ndeshja e hendbollit në kategorinë e femrave mes KHF Prizreni dhe KHF KEK-u. Në palestrën ‘Sezai ... Read More

A po largohet De Gea? Man Utd gjen zëvendësuesin e spanjollit

07/04/2019

Lëvizje të papritura po vijnë nga kampi i ‘djajve të kuq’, lëvizje këto të cilat lidhen shumë me afatin kalimtar të verës. Sipas raportimeve të ... Read More

Motrat Istrefi shfaqen tejet seksi në klipin e ri

05/04/2019

Po vijnë me këngën e re. Motrat Istrefi, Nora dhe Era kanë finalizuar xhirimet e klipit të ri dhe ky projekt pritet të publikohet më ... Read More

Përçarja mbetet nën hije, BabaStars po vijnë me album

02/04/2019

Pas përçarjes, labeli BabaStars po vijnë me album. Kohëve të fundit emri i labelit BabaStars ka qenë i përmendur përveç për suksese edhe sa i ... Read More