Tag: Villarreal

Real Madrid ka harruar të fitojë

02/09/2019

12:07 | 09/02/2019 Real Madridi ka harruar se si të fitojë. Barazimi ndaj Villarreal është vetëm dështimi i fundit në një trend që është rritur ... Read More

Villarreal i përgjigjet Barcelonës

02/04/2019

Villarreal ka arritur të ngushtojë epërsinë ndaj Barcelonës në 1:2. Barcelona shënoi dy gola të shpejtë përmes Coutinhos dhe Malcom për 0-2. Në minutën e ... Read More