Tag: Virgin

“Kollitje masive” në aeroplan, pasagjerët futen në karantinë

06/03/2019

Ekuipazhi dhe udhëtarët në një aeroplan të Virgin u desh të mbaheshin në karantinë pas “shpërthimit të sëmundjes” gjatë fluturimit. Sipas mediave të huaja, përcjell ... Read More

Askush nuk e di çfarë fsheh gropa e madhe e kaltër, miliarderi Branson vendos të shkon deri në fund dhe ta zgjidh misterin më të madh të oqeanit (Video)

03/12/2018

Miliarderi dhe njëherit themeluesi i aviokompanisë “Virgin”, Richard Branson, do t’i bashkohet ekipit për një mision të ri që ka për qëllim që zgjidh misterin ... Read More

Virgin Racing do garojë me motorë Audi në Formula E

21/09/2018

Skuadra Virgin Racing do të ketë një furnizues të ri për motorë na Botërorin e Formula E dhe bëhet fjalë për kompaninë gjermane të prodhimit ... Read More