Tag: vitesh

Konfirmohet lidhja e Jonida Maliqit me aktorin e njohur shqiptar?

17/06/2019

Dy vite pas divorcit nga partneri, prej 17 vitesh lidhjeje, Gent Prizreni, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi po komentohet për nisjen e një romance të ... Read More

Sami Aliu, prej 35 vitesh merret me peshkim (Video)

23/05/2019

Sami Aliu prej 35 vitesh merret me peshkim edhe pse tashmë ai ka një moshë të shtyrë. Destinacioni kryesor i Sami Aliut është liqeni i ... Read More

Rikthehet në Shqipëri pas 110 vitesh shkaba e zezë (Foto)

29/04/2019

Shkaba e zezë u rishfaq më në fund në Shqipëri, pas afro 110 vitesh ku dy individë të këtij lloji të pajisur me gjurmues satelitor ... Read More

Kushtetuta e Kosovës mbush njëmbëdhjetë vjet, Smaka: Përgjatë këtyre viteve u bënë lëshime e gabime (Video)

08/04/2019

Prej njëmbëdhjetë vitesh, që kur u miratua Kushtetuta e Kosovës, sipas njërit prej hartueseve të saj ajo u shkel e u bënë lëshime kushtetuese të ... Read More

Flet Erion Veliaj, tregon se kur vendosi të martohej me Ajolën

07/04/2019

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj prej vitesh janë një nga çiftet më simpatikë shqiptarë që kanë tërhequr përherë vëmendjen me jetën e tyre private. Siç ... Read More

Modelja shqiptare ka për t’i thënë diçka presidentit, Donald Trump

06/04/2019

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Emina tashmë është e martuar me biznesmenin izraelit, Sam Nazarian me të ... Read More

Reagimi epik i Arbenitës kur Fero i bën foto

04/04/2019

Momentalisht, e gjithë vëmendja është te e dashura e Feros. Bukuroshja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Londër, Arbenita Ismajli së fundmi ka rrëmbyer ... Read More

Rrëfehet Agolli: Amerikën e zgjodha për familjen, Shqipëria ishte mësim për Panuccin

01/04/2019

Ansi Agolli i dha fund karrierës me Qarabag pas 9 vitesh, ndërsa tashmë ka nisur një tjetër aventurë, e cila duket se do të jetë ... Read More

74-vjetori i masakrës së Tivarit

30/03/2019

Para 74 vitesh, saktësisht në pranverën e vitit 1945 u vranë dhe u masakruan rreth 1,700 shqiptarë, ndonëse nga kujtimet e dëshmitarëve që përjetuan këtë ... Read More

“Defektet” e Adrola Dushit – sipas shoqes së saj, Kristina Bakiu

25/03/2019

Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu, kanë thënë shumëçka për njëra-tjetrën gjatë pjesëmarrjes ... Read More

Shoqja i nxjerr “të palarat” Adrola Dushit

24/03/2019

Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu nuk lanë gjë pa thënë për njëra-tjetrën ... Read More

U divorcua pas 22 vitesh martesë, sipo e përjeton divorcin Grida Duma

22/03/2019

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma, është divorcuar nga bashkëshorti Ilir Shqina pas 22 vitesh martesë. Sipas dokumentit që bëri xhiron e rrjetit, ishte Grida ajo ... Read More