Tag: vjeçari

21-vjeçari: Pijet energjike ma “shkatërruan jetën”

07/08/2019

21 vjeçari Vinie Pyner nga Anglia, pretendon se pijet energjike ia kanë ndryshuar tërësisht të ardhmen e tij dhe jo për të mirë.Ai ka përjetuar ... Read More

Interit i rritet konkurrenca për Dzekon

06/08/2019

22:14 | 08/06/2019 Një skuadër tjetër ka hyrë në garë për Edin Dzekon. 33 vjeçari nga Bosnja, është rrugës për t’u larguar nga Roma këtë ... Read More

Juventus afër ‘blindimit’ të Kean, ofrohet kontrata e re për lojtarin

25/05/2019

18:05 | 25 Maj 2019 18:05 | 25 Maj 2019 19 vjeçari Moise Kean është afër të nënshkruaj kontratën e re me skuadrën kampione të ... Read More

Otamendi nis bisedimet me gjigantin e La Ligas

03/05/2019

Atletico Madrid po punon për të rikthyer në Spanjë mbrojtësin Nicolas Otamendi. 31 vjeçari spanjoll, mund të largohet nga Manchester City në fund të sezonit, ... Read More

ZYRTARE: Ozil zbulon se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm

01/05/2019

Mesut Ozil ka këmbëngulur se do të qëndrojë te Arsenal edhe në sezonin tjetër. 30 vjeçari është lojtari më i paguar te Arsenal, por këtë ... Read More

Ja kush ishte 47 vjeçari që u vra mbrëmë së bashku me djalin e tij (FOTO)

22/04/2019

S A 2019-04-22T12:31:25+02:00 47 vjeçari Elham Saallahu dhe djali i tij nëntë vjeçar nga fshati Opajë i komunës së Likovës, janë gjetur të vrarë me ... Read More

Juve e shet Dybalan, realizon super transferim

13/04/2019

Joao Felix ka mahnitur Evropën me paraqitjet te Benfica këtë sezon. 19 vjeçari që shënoi tri goli në fitoren 4:2 të Benficas ndaj Eintracht Frankfurt ... Read More

Po e kërkojnë të gjithë, por ky është çmimi i Joao Felix

13/04/2019

Joao Felix është sensacioni i futbollit evropian. 19 vjeçari ka dhuruar një tjetër shfaqje të paharruar duke shënuar tri gola në fitoren 4:2 të Benficas ... Read More

Juventus do t’i jap kontratën e re talentit Kean

11/04/2019

Skuadra e Juventus po mendon që ta blindojë talentin premtues  të skuadrës, Moise Kean. 19 vjeçari ka regjistruar paraqitje fenomenale në ndeshjet e fundit me ... Read More

Edhe një viktimë nga gripi sezonal

28/02/2019

28 Shkurt 2019 / 13:42 86 vjeçari nga Shkupi është viktima e radhës nga gripi sezonal. Raporti javor i Institutit të Shëndetit Publik shpalos se ... Read More

Varroset i riu që humbi jetën në punishte, Ibrahimi thotë 270 gjobat e inspektoratit nuk po japin efekt (Video)

25/02/2019

Sot është varrosur 22 vjeçari, Krenar Jemini, i cili e humbi jetën ne vendin e punës. E numri i madh i vdekjeve në vendin e ... Read More

Flet shqiptari, bashkëpunëtor shkencor në Parlamentin e Gjermanisë, Haxhiraj: Në Shqipëri isha ngelës

09/01/2019

Henri Haxhiraj, 26 vjeçari nga Fieri, i cili thotë se ka qenë “ngelës” në Shqipëri, sot punon si bashkëpunëtor shkencor në parlamentin gjerman.“Nuk e kam ... Read More