Tag: vjeçarja

Adoleshentja britanike me dy vagina, mjekëve iu deshën 8 vjet që ta zbulonin çrregullimin

16/10/2019

Molly Rose është 19- vjeçarja, nga Britania e Madhe, e cila pas shumë diagnozave të gabuara, është vërtetuar se ajo vuan nga një çrregullim i ... Read More

Ngjarje e rëndë: 36 vjeçarja pëson djegje të shkallës së lartë

04/10/2019

36 vjeçarja, Rebecca Rogers pësoi një aksident me furrën e saj të gazit. Ish- modelja nga Wilmington ishte plagosur në muajin gusht dhe kjo e ... Read More

Rrëfehet Pink: Kam humbur një fëmijë në moshën 17-vjeçare

30/04/2019

Pink ka pranuar se në moshën 17 vjeçare ka kaluar një abort. 39 vjeçarja tregoi se u ndje sikur trupi i ishte “thyer” teksa fliste ... Read More

Që në mëngjes, Demi Rose mahnitë me foton nga shtrati

22/03/2019

Demi Rose ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në ‘Instagram’.23 vjeçarja njihet për format e saj e ato i ka ekspozuar ... Read More

Rrëfehet 22-vjeçarja nga Tirana e cila punon striptiste

11/02/2019

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën prej ... Read More

Tragjedia në Gostivar ua çel sytë autoriteteve

06/11/2018

6 Nëntor 2018 / 15:32 Rasti i mbrëmshëm tragjik në Gostivar ku 17 vjeçarja Xhejha Mexhiti humbi jetën si pasojë e sulmit të qeneve endacak, ... Read More

Vëllai i Arbnorës: Motra ime u gjet shëndosh e mirë

04/10/2018

A. D iu kthye sot familjes Arbnora D., 22 vjeçarja nga Skënderaj e cila u shpall e zhdukur që nga data 28 shtator të këtij ... Read More