Tag: Vladimir

Ja si ruhet edhe në kafe e dashura e re e Valdimir Putinit!

07/10/2020

Alina Kabaeva ka shkaktuar debat të madh në Rusi. E përfolura si e dashura e re e presidentit rus, Vladimir Putin, ka postuar një fotografi ... Read More

Është vetëm 1.62 i gjatë dhe ka dy vajza jeta e të cilave mbahet sekret, disa fakte për Putinin

11/02/2020

Vladimir Vladimirovich Putin, është presidenti i Rusisë që nga viti 2012 duke mbajtur këtë post që nga 2000 deri në 2008. Ai lindi në epokën ... Read More

Vajza e zëdhënësit të Presidentit mahnit me fotot seksi

01/04/2019

21-vjeçarja Yelizaveta Peskov, vajza e zëdhënësit të Vladimir Putinit, Dmitri Peskov ka marrë të gjithë vëmendjen e mediave kohët e fundit.Ajo është Stazhistja e eurodeputetit ... Read More

Trajneri zviceran e zbulon arsyen pse e zëvendësoi Xhakën

27/03/2019

Trajneri i ekipit kombëtar të Zvicrës, Vladimir Petkovic, ka bërë të ditur se vetë Granit Xhaka kishte kërkuar të zëvendësohej në ndeshjen kundër Danimarkës, që ... Read More

Ish-drejtorit për Siguri dhe Kundërzbulim i shtyhet masa paraburgimit me 30 ditë të reja

04/02/2019

4 Shkurt 2019 / 12:23 Ish-drejtori për Siguri dhe Kundërzbulim, Vladimir Atanasovski i është shtyrë masa paraburgimit me 30 ditë të tjera. Gjykata Penale të ... Read More

Ahmeti: Vizita e Putinit në Beograd, tregoi se marrëveshja Kosovë-Serbi është shumë larg (Video)

17/01/2019

Analisti Arben Ahmeti ka thënë se vizita e presidentit rus, Vladimir Putin në Serbi, ka treguar se marrëveshja Kosovë-Serbi është shumë larg. Ahmeti, në “Debat ... Read More

Putin në Beograd: Pozicioni i Rusisë në raport me Kosovën është i njohur

17/01/2019

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, gjatë konferencës së përbashkët me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se kanë diskutuar edhe rreth çështjes së Kosovës. Në ... Read More

Haradinaj: Serbisë nuk i ka mbetur asgjë veç të anëtarësohet në BRSS

17/01/2019

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka komentuar sot vizitën e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin në Serbi, duke thënë se në bazë të marrëveshjeve ekonomike ... Read More

Flamuj rus, foto të Putinit dhe mbishkrime ‘Ne jemi vëllezër’ gjithandej në Mitrovicë

17/01/2019

Në ditën kur presidenti rus Vladimir Putin pritet të vizitojë Beogradin, në veri të Mitrovicës janë vendosur gjithandej flamuj të Rusisë, fotografi të presidentit Putin, ... Read More

Putin nesër rikonfirmon qëndrimin rus rreth Kosovës

16/01/2019

Në bisedimet në Beograd të enjten, presidenti rus, Vladimir Putin dhe ai serb, Aleksandar Vuçiq do të diskutojnë edhe rreth çështjes së Kosovës, u ka ... Read More

Pançevski merret në pyetje për keqpërdorimin e sistemit “AKMIS”

20/09/2018

20 Shtator 2018 / 16:16 Pothuajse tre orë gjykatësi Vladimir Pançevski u përgjigj në prokurori për abuzime të mundshme të sistemit AKMIS derisa ai ishte ... Read More

Pançevski, dëshmitar në gjykimin ndaj Janevës

06/03/2018

6 March 2018 / 15:50 Ish kryetari i Penales, Vladimir Pançevski dy orë ka deklaruar rreth padisë së ngritur kundër prokurores speciale, Katica Janeva dhe ... Read More