Tag: vlefshme

Kane ndëshkon Realin, Tottenham në epërsi

30/07/2019

18:28 | 07/30/2019 Tottenham Hotspur ka gjetur epërsinë kundër Real Madridit në përballjen e vlefshme për ‘AudiCup’. Është skuadra e Tottenhamit që ka shënuar golin ... Read More

Receta me hudhër dhe qumësht shëron këto sëmundje

12/07/2019

Kombinimi i hudhrës me qumësht është një kombinim i çuditshëm, por është e vlefshme ta provoni dhe do ta shihni vet pse. Një numër i ... Read More

Inter 2:0 Chievo, notat e lojtarëve

13/05/2019

23:02 | 13 Maj 2019 23:02 | 13 Maj 2019 Interi ka fituar në shtëpi ndaj Chievos me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për ... Read More

Tifozët e Barcelonës me koreografi fantastike para ndeshjes me Liverpool

01/05/2019

Ka filluar ndeshja gjysmëfinale mes Barcelonës dhe Liverpool, e vlefshme për Ligën e Kampionëve. Tifozët e Barcelonës në ‘Camp Nou’ kanë shpalosur një koreografi të ... Read More

Superliga e Kosovës: Sot luhen tri ndeshje

27/04/2019

Superliga e Kosovës kthehet në aksion me tri ndeshje interesante të vlefshme për xhiron e 29-të. Në kuadër të xhiros së 29-të të Superligës së ... Read More

Getafe 0:0 Real Madrid, notat e lojtarëve

25/04/2019

Getafe dhe Real Madrid janë ndarë baras në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 34-të në La Liga. Ky barazim ishte i vlefshëm për skuadrën ... Read More

Man City – Tottenham, notat e lojtarëve

20/04/2019

Manchester City ka fituar me rezultat minimal 1-0 ndaj Tottenham Hotspur në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Premierligë. Qytetarët i janë hakmerr ... Read More

10 skuadrat më të vlefshme në La Liga

11/04/2019

Barcelona është skuadra më e vlefshme në La Liga. Faqja e specializuar për matjen e vlerave të futbollistëve dhe skuadrave, ‘Transfermarkt’ ka publikuar renditjen e ... Read More

‘Magjia’ e Hazard i siguron tri pikë shumë të vlefshme skuadrës së Chelsea

08/04/2019

‘Magjia’ e Hazard i siguron tri pikë shumë të vlefshme skuadrës së Chelsea Chelsea ka arritur që të marrë tri pikë të vlefshme nga ndeshja ... Read More

Schalke – Werder Bremen, formacionet zyrtare

03/04/2019

Werder Bremen janë mysafir të Schalkle në ndeshjen e vlefshme çerekfinale të Kupës së Gjermanisë. Për skuadrën e Werder Bremen nga minuta e parë do ... Read More

Udinese e fut në krizë Milanin

02/04/2019

Milan dhe Udinese kanë luajtur barazim 1:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 30-të. ‘Rossonerët’ nuk kanë arritur të marrin më shumë se një ... Read More

Përfundon pjesa e parë në Suharekë mes Ballkanit dhe Prishtinës

31/03/2019

Prishtina është duke barazuar pa gola në udhëtim me Ballkanin, në një ndeshje të vlefshme për javën e 24-të të Ipko Superligës së Kosovës.Ballkani është ... Read More