Tag: vlen

Të famshmit që u bënë prindër gjatë vitit 2019 dhe emrat e veçantë që zgjodhën për fëmijët

01/01/2020

E njëjta gjë vlen edhe për të famshmit tanë, disa prej të cilëve mirëpritën fëmijë gjatë këtij viti, shkruan lajmi.net. Ky vit disa prej fytyrave ... Read More

Fjetja në anën e majtë dhe ndikimi në shëndet

17/12/2019

Është e pamundur që njeriu të mos mbajë një anë në jetë, e kjo vlen edhe në pozicionin e fjetjes.Si ndikon ana e të fjeturit ... Read More

Lamtumirë Man Utd, Sanchez transferohet në Serie A

25/04/2019

Një kontakt i topit që vlen mijëra euro, kjo është përmbledhja përfekte e sezonit të Alexis Sanchez te Manchester United. Ylli kilian, u paraqit vetëm ... Read More

Shaqiri, ‘maniak’ i makinave luksoze, shikojeni koleksionin e tij që vlen mbi 1 milion euro

24/04/2019

Shaqiri, maniak i makinave luksoze, shikojeni koleksionin e tij që vlen mbi 1 milion euro Xherdan Shaqiri nuk po kalon momente të mira te Liverpool, ... Read More

Një problem i Internet Explorer është aq kritik saqë mund sulmoheni pa e përdorur fare

15/04/2019

Microsoft Internet Explorer ka krijuar një reputacion të keq për sigurinë dhe kjo vlen edhe sot e kësaj dite. Një zbulim i fundit nga hulumtuesit ... Read More

Dashuria: Joshja është gjithmonë arma fituese

26/03/2019

Shumë e rafinuar, është një art ku çdo lojë vlen nëse përdoret si duhet: zbuloni më shumë! Bukuria nuk është gjithçka: ajo që lë shenjën ... Read More

Një tjetër El Clasico, një tjetër fitore nga Barcelona: Katalunasit në rrugë të mirë për të mbrojtur titullin në La Liga

02/03/2019

Të fitosh në Santiago Bernabeu nuk është diçka e lehtë, por kjo nuk vlen për Barcelonën. Katalunasit të mërkurën fituan me rezultat 0-3 dhe eliminuan ... Read More

Me ndihmën e këtij truku do të kurseni mjaft para në karburant, ndërkaq vetura juaj do të lëvizë më shpejt se deri tani

29/01/2019

Në kohën kur çmimet e karburantit janë tepër të larta dhe shoferët vazhdimisht ankohen, ia vlen ky truk për të kursyer para Ekzistojnë shumë propozime ... Read More

Viti ku u pensionuan katër legjenda të futbollit kosovar

01/01/2019

Çdo fillim e ka edhe fundin e tij. E kjo vlen edhe për futbollistët, të cilëve dikur u vjen koha të pensionohen. Në vitin 2018 ... Read More