Tag: Vllasaliu

Kështu titullohet kënga e re e Sinan Vllasaliut

09/05/2019

23:57 | 8 Maj 2019 23:57 | 8 Maj 2019 Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re. Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu, e ka ... Read More

Sinan Vllasaliu për Vasfijen: I përkulem forcës dhe dashurisë tënde për atdheun 

01/05/2019

Sinan Vllasaliu për Vasfijen: I përkulem forcës dhe dashurisë tënde për atdheun  Sinan Vllasaliu ka thënë se i përkulet forcës dhe dashurisë së Vasfije Krasniqit ... Read More

Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re

23/04/2019

Sinan Vllasaliu së shpejti publikon projektin e tij të ri. Sinan Vllasaliu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Për këtë ... Read More

Gjendet 15 vjeçarja nga Hajvalia e zhdukur dy javë më parë

29/03/2019

Edona Vllasaliu nga Hajvalia e Prishtinës e cila kishte rezultuar e zhdukur për më shumë se dy javë, është gjetur sot në Ferizaj. Një person ... Read More