Tag: Vokshi

Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës

28/03/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka zbuluar mbrëmjen e djeshme në “Top Talent” gjininë e fëmijës së parë që pret të vijë në ... Read More

Në muajin e gjashtë të shtatzanisë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Jonida Vokshit

02/03/2020

Jonida Vokshi po e shijon shtatzaninë e saj ditë pas dite. Mes angazhimit në Tiranë e jetës si nuse Kosove, moderatorja duket se vijon të ... Read More

Jonida Vokshi poston për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur

28/02/2020

Edhe pse vetëm pak kohë më parë ajo përgënjeshtroi shtatzaninë, Jonida Vokshi ndryshoi mendje, duke pranuar vetë që është në ‘pritje të ëmbël’. “Kur të ... Read More

Jonida Vokshi në pritje të ëmbël, moderatorja konfirmon publikisht shtatëzaninë

09/02/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi është përfolur prej ditësh se është në pritje të ëmbël, por deri më tani ajo nuk e kishte ... Read More

Jonida Vokshi përgënjeshtron shtatzaninë: Do ta them vetë kur të kem diçka

20/01/2020

Prej kohësh në media ka qarkulluar lajmi se Jonida Vokshi është shtatzanë. Mediat shkruanin se pas dasmës madhështore çifti do të bëhej prindër pas disa ... Read More

Jonida Vokshi shtatzënë, moderatorja në pritje të fëmijës së parë

10/01/2020

Kur kanë kaluar vitëm disa muaj nga dasma e saj në bregdet, Jonida Vokshi është shtatzënë. Ajo dhe bashkëshorti saj, Besnik Krapi do të bëhen ... Read More

Ish deputetja e PD-së, Albana Vokshi: Rama mashtroi 60 mijë mësues, mjekë, infermierë dhe ushtarakë

04/04/2019

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka thënë se kryeministri, Edi Rama ka mashtruar për rritjen e pagave në 1 prill të rreth 60 ... Read More

Deputetja Vokshi: Nxënësit u helmuan, Drejtoria e Arsimit dhe Ministria e Shëndetësisë fshehën ngjarjen

20/03/2019

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi shkruan se dhjetëra fëmijë rrezikuan jetën në Bulqizë, pasi dyshohen se u helmuan nga lëndë kimike, në përbërje të ... Read More