Tag: vuajtur

Nëse ke dhimbje shpine, këto janë pozicionet ideale për zonat specifike!

24/05/2019

Rreth 80% e popullsisë botërore ka vuajtur nga dhimbjet e shpinës të paktën një herë në jetë Ngushtësisht me problematikën në fjalë lidhet pozicioni i ... Read More

Miku i afërt zbulon arratisjen e mundshme të Çavkovit

13/03/2019

13 Mars 2019 / 9:44 Vendimi për të vuajtur masën e paraburgimit për ish-drejtorin për siguri publike, Mitko Çavkov, bazohet në notën zyrtare nga informata ... Read More

Arratisen dy të burgosur nga Burgu i Smrekonicës

04/02/2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dy të dyshuar, derisa ishin duke vuajtur dënimin, kanë arritur të arratisen nga burgu i Smrekonicës në ... Read More

LG shpreson që modelet e reja me “forma të ndryshme faktorësh” do të rrisin shitjen e telefonave (Foto)

31/01/2019

Si pasojë e numrit të dobët të shitjeve, LG ka vuajtur gjatë viteve të fundit shumë humbje dhe nuk ka mundur të bëjë investime të ... Read More

Sopotasit: S’ka kompensim që mund të paguaj dhimbjet

31/01/2019

31 Janar 2019 / 15:32 Ish të dënuarit në rastin Sopoti të cilët nuk kanë vuajtur asnjë ditë burg për shkak të arratisjet nga vendi ... Read More

Kërkon 1.4 milion euro dëmshpërblim për kohën e kaluar në burg, Lushtaku ende në pritje të përgjigjes nga KGJK-ja

25/01/2019

Ish-komandanti i UÇK-së Sami Lushtaku, i cili ka vuajtur 4 vjet e 1 muaj burg padrejtësisht, është duke kërkuar nga shteti  1 milion e 400 ... Read More

Në Liverpool besojnë se Hummels do të vijë si huazim

09/01/2019

Liverpooli është duke vuajtur nga dëmtimet në fazën e mbrojtjes. Skuadra lidere në Ligën Premier momentalisht është duke pasur kryesimin në tabelë. Por, lëndimet e ... Read More