Tag: vullnetit

Shala merr pjesë në Samitin Botëror të Rinisë

26/04/2019

Ambasadorja e Vullnetit të Mirë për Kosovën në IHRC, Elvana Shala, ka udhëtuar sot për në Qipron Veriore ku është ftuar si folëse kryesore në ... Read More

Agjenti i Wernerit, Kletke: Lojtari nuk do të largohet pa dëshirë nga RB Leipzigu

19/03/2019

Agjenti i sulmuesit të RB Leipzigut, Timo Werner thotë se nuk do të veprohet kundër vullnetit të lojtarit gjatë afatit kalimtar të verës. Sulmuesi gjerman ... Read More

VMRO: Do të mbetet e shkruar mosrespektimi i vullnetit të popullit

13/01/2019

13 Janar 2019 / 10:43 Do të mbetet e shënuar se 81 deputetë kundër vullnetit të qytetarëve në mënyrë antikushtetuese, të paligjshme ilegale dhe në ... Read More