Tag: West

Kim rrëfehet për infektimin me Covid-19 të Kanye West: Ishte e frikshme

06/10/2020

Reperi Kanye West rrëfeu se e kishte kaluar koronavirusin në shtëpi. Ai tregoi se kishte parë video informuese se si mund ta kalonte virusin dhe ... Read More

“Nëse vritem mos i lejo të thonë që nuk isha i mirë”, Kanye West habit me mesazhin drejtuar së bijës

19/09/2020

Reperi Kanye West ka kandiduar për t’u bërë President i Shteteve të Bashkuara, teksa ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të ... Read More

Anëtari i WSF shpërthen ndaj pushuesve në jug: Mos e bëfshi pikën e hajrit me këtë sjellje, derra

19/08/2020

Një ndër anëtarët e West Side Family, Landi ka shpërthyer në kritika ndaj pushesve në jug, të cilët pas një feste kanë lënë mbeturinat e ... Read More

Habit reperi Kanye West: Do të kandidoj për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës

05/07/2020

Reperi dhe producenti amerikan Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian, ka njoftuar kandidaturën e tij për zgjedhjet e ardhshme presidenciale në SHBA. Lajmin e dhe ... Read More

Britani / 11-vjeçari shqiptar koncert në ballkon, mbledh 1000£ për mjekët

31/05/2020

Thomas Ormond, i cili jeton në West Hill, ka ndërmarrë një iniciativë të bukur duke organizuar shfaqje me violinë nga ballkoni i shtëpisë së tij, ... Read More

Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen prindër për herë të katërt

10/05/2019

19:03 | 10 Maj 2019 19:03 | 10 Maj 2019 Kim Kardashian dhe Kanye West kanë mirëpritur fëmijën e katërt, që është djalë. North, Saint ... Read More

West Ham ia shkakton humbjen e parë Tottenhamit në stadiumin e ri

27/04/2019

West Ham United ia ka shkaktuar humbjen e parë Tottenham Hotspur në stadiumin e ri. Tottenham Hotspur është mposhtur 0-1 në shtëpi nga rivalët e ... Read More

Kim Kardashian dhe Kanye West nisin pushimet në Bali

14/04/2019

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë nisur pushimet në Bali. Kim Kardashian përmes rrjeteve sociale ka treguar se ka nisur pushimet bashkë me Kanye West, ... Read More

Solskjaer: West Ham ishin më të mirë, kështu nuk mund të luajmë ndaj Barcës

14/04/2019

Solskjaer: West Ham ishin më të mirë, kështu nuk mund të luajmë ndaj Barcës Trjaneri i Manchester United e ka pranuar se skuadra e tij ... Read More

Dy penallti i japin tri pikë Manchester United në përballjen me West Ham

13/04/2019

Skuadrën e Manchester United e përcolli fati në përballjen kundër West Ham United. Këtë ndeshje, ‘djajtë e kuq’ e fituan me rezultatin 2:1, falë dy ... Read More

Formacionet zyrtare: Manchester United – West Ham United

13/04/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – West Ham United. Në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 33-të në ... Read More

Jetoi 99 vjet edhe pse të gjitha organet i kishte në vend të gabuar

09/04/2019

Një grua nga Pacific North West ka jetuar 99 vjet , pavarësisht se të gjitha organet e saj kanë qenë të vendosura në vend të ... Read More