Tag: Xhoda

“Ose janë paguar shumë ose me thërrime”, Xhoda tregon sa u pagua për rolin në “I Love Tropoja”

06/02/2020

Aktori i dashur për publikun, Irgen Çela i njohur si “Xhoda”, i ftuar në “Glamour Zone”, ndër të tjera foli dhe për pagesën në filmin ... Read More

Aktori i njohur e akuzoi për kopjim, ja reagimi i Delinda Dishës

13/01/2020

Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, i njohur edhe si Xhoda, ishte i ftuar në puntatën e fundit e emisionit “Shiko kush luan´´. Aktori ... Read More