Tag: yjet

Talenti me klauzolë 120 milionë euro, Joao Feliz, pëlqen kalimin në La Liga

18/03/2019

Joao Felix vlerësohet pa hezitim si një nga “yjet” e ardhshëm të futbollit evropian dhe klauzola e tij largimit është 120 milionë euro. Shumë klube ... Read More

Trendi i ri i yjeve të Instagramit: Ngrënia e picave në të brendshme

18/03/2019

Yjet e njohura kanë gjetur një mënyrë të re për të fituar vëmendje në Instgram. Në trendin e ri të Instagramit, yjet janë duke u ... Read More

Horoskopi javor: Kë e pret zhgënjimi në dashuri dhe kë gjasat e volitshme afariste dhe avancim në karrierë

18/03/2019

Shikoni se çfarë na kanë përgatitur yjet për javën e cila është para nesh, ndërkaq ky horoskop javor, sipas të gjitha gjasave, është më ndryshe ... Read More

Lille konfirmon se ka refuzuar 80 milionë euro nga Kina për Pepen

08/03/2019

Nicolas Pepe është njëri nga yjet më të mëdha këtë edicion në Ligue 1. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë ka pasur paraqitje fantastike me Lillen, ... Read More

Milanin dhe Suson e ndajnë vetëm një milion euro për kontratën e re

07/03/2019

Kuqezinjtë dëshirojnë t’i blindojnë yjet e ekipit me vazhdimin e kontratave dhe ndryshimin e klauzolave të largimit. Milan thuhet se është një milion euro larg ... Read More

Banjë, garazh dhe rafte librash: Ku i mbajnë disa prej yjeve botërore statujat e Oscarëve?

26/02/2019

Disa nga yjet që përmenden në tekst kanë shumë çmime, por ata nuk duan t’i mbajnë ato në vende të dukshme për arsye të ndryshme. ... Read More

Ajo u shfaq me aksesorin më të shtrenjtë në histori: Lady Gaga me gjerdan 30 milionë dollarësh në qilimin e kuq të Oscarit

25/02/2019

Lady Gaga ishte një nga yjet më të mëdhenj mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar. Së bashku me Bradley Cooperin kishte realizuar filmin, ... Read More

Dua Lipa thotë se e ka idhull Pinkun

22/02/2019

Zakonisht yjet bëhen idhuj të shumë fansave, por rrallëherë e shohim që artistët të kenë idhull kolegun e industrisë së njëjtë. Dua Lipa është një ... Read More

Dua duket sensacionale në ‘Brit Awards 2019’, e veshur me fustan të hapur në pjesën e dekoltesë

20/02/2019

Yjet më të mëdha të muzikës britanike ndodhen në O2 Arena në North Greenwich të Londrës, ku sonte (e mërkurë) zhvillohet ceremonia ‘Brit Awards 2019’. ... Read More

Dafina Zeqiri adhuruese e lojës Ludo

20/02/2019

Yjet shqiptare nuk po i rezitojnë trendeve të fundit të kohës. Së fundmi një trend i tillë është edhe loja e famshme, Ludo, e cila ... Read More

Urimet e yjeve për 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

17/02/2019

Kosova feston 11-vjetorin e shpalljes shtet, ndërsa yjet e skenës i kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për t’i uruar fansat e tyre për këtë përvjetorë të ... Read More

Majk uron Shën Valentinin: Kush tha që paraja nuk mund të blejë dashurinë?

14/02/2019

Edhe yjet tona janë të përfshirë në festën e Shën Valentinit në formë të ndryshme. Një prej emrave të njohur të skenës muzikore shqiptare, Majk, ... Read More