Tag: yjeve

Shenja juaj e horoskopit për sot ju premton befasi

21/07/2019

Të dhënat e yjeve për ditën e diel DASHI21. mars – 20. prill Jeta juaj ne çift do jete tej mase e qëndrueshme sot dhe ... Read More

Xhaka – Rashica: Sot në ‘Fadil Vokrri’ luhet ndeshja e yjeve të Kosovës

15/06/2019

9:57 | 15 Qershor 2019 Xhaka – Rashica: Sot në ‘Fadil Vokrri’ luhet ndeshja e yjeve të Kosovës 09:57 | 15 Qershor 2019 Sot, në ... Read More

Lojtari që ndihmoi në sukseset historike po mendon largimin nga Real Madrid

12/04/2019

Toni Kroos mund të jetë në mesin e yjeve të mëdha që do të largohen nga Real Madrid këtë verë. Mesfushori i Real Madridit, Toni ... Read More

“Kurrë nuk do të bëhesh e famshme” – kur ishte në universitet, ishte formuar një grup kundër Lady Gagas

02/03/2019

Me vitet të tëra, Lady Gaga është një prej yjeve më të mëdha të muzikës botërore, ndërsa në muajt e fundit emri i saj është ... Read More

Kokëçarje për Valverden – Përveç Messit, edhe Dembele në dyshim për El Clasico

03/02/2019

Te Barcelona po ka nervozizëm rreth të rejave në lidhje me lëndimet e dy yjeve, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele. Fati i shortit në Copa ... Read More

Real Madridi paralajmëron spastrim, verës i largon shtatë yje

31/01/2019

Real Madridi po planifikon që të realizojë një spastrim masiv të yjeve në fund të sezonit. Shefi i Okdiarios, Eduardio Inda, ka folur për El ... Read More

Si u veshën yjet shqiptare për Vitin e Ri: Nga Rita Ora e Dua Lipa deri tek motrat Istrefi

01/01/2019

Viti i Ri tashmë ka nisur dhe shumë prej yjeve shqiptare e kanë pritur në mënyra të ndryshme. Disa prej personaliteteve të njohura ndërrimin e ... Read More

Jay Z dhe Kylie Jenner janë ndër yjet më të pasura sipas Forbes

19/12/2018

Jay Z dhe Kylie Jenner janë prej yjeve më të pasura në Amerikë gjithnjë sipas Forbes. Jay Z është në vendin e pestë me një ... Read More

Luana Vjollca uron ditëlindjen e motrës, thotë se do dëshironte t’i ngjante më shumë

05/12/2018

Luana Vjollca është një prej yjeve më të ndjekura shqiptare. Bukuroshja shqiptare është mjaft e angazhuar, por familjen nuk e harron. Ajo ka uruar ditëlindjen ... Read More

Lindsay Lohan e ngacmon Ariana Granden

29/11/2018

Ariana Grande dhe Lindsay Lohan janë dy prej yjeve më të përfolura të botës së industrisë së artistëve. Këngëtarja Grande ka publikuar ditë më parë ... Read More

Në shtëpinë e Bebe Rexhës – këngëtarja tregon se si e ka dekoruar për festat e fundvitit

28/11/2018

Me afrimin e festave të fundvitit, duket se shumë prej yjeve kanë nisur përgatitjet për programet festive. E përderisa këngëtarët po bëhen gati që të ... Read More

Vesa Luma pozon me veshje kombëtare për 28 nëntor

27/11/2018

Me rastin e festës së 28 nëntorit, shumë prej yjeve shqiptarë nuk kanë hezituar që të shprehin urimet e tyre për këtë festë. Shumë nga ... Read More