Tag: zakontë

Shefi kap punëtoren duke fjetur në orar të punës, shikoni çfarë i bënë

11/06/2019

Një situatë aspak e zakontë ka ndodhur në Sidney të Australisë.Kamerat e sigurisë së lokalit, regjistruan duke fjetur punonjësen e pastrimit gjatë orarit të punës, ... Read More

Në Afrikë e lëshojnë himnin në stadium me telefon Huawei, ndodh e papritura!

26/03/2019

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në kontinentin afrikan. Himni i Afrikës së Jugut është lëshuar përmes telefonit celular dhe ai është ndërprerë dy ... Read More