Tag: zbritur

“Ikin gardistët, hyjnë hajnat”: Vjedhja e miliona eurove në aeroportin e Tiranës ndodhi pak pasi u largua prej andej Presidenti!

09/04/2019

Pak momente përpara se të kryhej grabitja në Rinas, në aeroport ka zbritur Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i shoqëruar normalisht nga Garda e Republikës. ... Read More

Në Chicago bën aq ftohtë, sa që uji i nxehtë ngrin në pak çaste (Video)

01/02/2019

Në Chicago temperaturat kanë zbritur në -50 gradë celcius, si pasojë e erërave të ftohta që vijnë nga Arktiku. Dhe prova e të ftohtit ekstrem ... Read More

Bora zbardhë Shkodrën, Elbasanin e Gjirokastrën

09/01/2019

Reshjet e borës kanë zbritur deri në Shkodër, Lezhë dhe Elbasan. Gjatë natës ka rënë borë edhe në Tiranë, por pas një ore gjithçka është ... Read More