Tag: zbritur

“Ikin gardistët, hyjnë hajnat”: Vjedhja e miliona eurove në aeroportin e Tiranës ndodhi pak pasi u largua prej andej Presidenti!

09/04/2019

Pak momente përpara se të kryhej grabitja në Rinas, në aeroport ka zbritur Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i shoqëruar normalisht nga Garda e Republikës. ... Read More

Në Chicago bën aq ftohtë, sa që uji i nxehtë ngrin në pak çaste (Video)

01/02/2019

Në Chicago temperaturat kanë zbritur në -50 gradë celcius, si pasojë e erërave të ftohta që vijnë nga Arktiku. Dhe prova e të ftohtit ekstrem ... Read More

Bora zbardhë Shkodrën, Elbasanin e Gjirokastrën

09/01/2019

Reshjet e borës kanë zbritur deri në Shkodër, Lezhë dhe Elbasan. Gjatë natës ka rënë borë edhe në Tiranë, por pas një ore gjithçka është ... Read More

Ronaldo mban stërvitjen e parë si futbollist i Juventusit, kthehen nga pushimi edhe yjet e tjerë të mëdha

30/07/2018

Cristiano Ronaldo ka zbritur në qendrën stërvitore të re të Juventusit të njohur si Continassa. Ai ka kryer stërvitjen e parë me Juventusin për tu ... Read More

Shtatë momentet më të mira të Cristiano Ronaldos te Real Madridi – Super gola nga çdo pozitë, driblime, magji, goditje dënimi dhe gërshërë

10/07/2018

Ky është muzeu i Nr.7 prej se ka zbritur në Real Madrid, pasi Cristiano Ronaldo ka koleksionuar shumë gjëra të bukura.  Portugezi është shënuesi më ... Read More

Franca e 1998 kthehet në fushë, spektakël nga Zidane dhe gjelat që mposhtën Wengerin dhe yjet e tij

13/06/2018

20 vite pasi e fituan Kupën e Botës, Kombëtarja e Francës e asaj kohe ka zbritur në fushë të martën mbrëma. Me një formacion pothuajse ... Read More