Tag: zemrën

Gjashtë trajtat e përbashkëta të tradhtarëve

23/04/2019

Ndonjëherë, njeriu nga i cili më së paku e presim të na tradhtoj dhe të na thyej zemrën, faktikisht përfundon duke na lënduar më së ... Read More

Efektet fizike e psikologjike që i përjetoni kur dikush jua thyen zemrën

14/03/2019

Nëse asnjëherë nuk jua ka thyer ndokush zemrën, atëherë mund ta konsideroni veten si një prej njerëzve më me fat në planet. Ndarjet e këqija ... Read More

Horoskopi javor: Kush do të detyrohet të merret me obligimet e mbetura afariste, dhe kush me problemet e dashurisë

04/03/2019

Kujt ky dimër megjithatë do t’ia ngrohë zemrën dhe kush do të detyrohet t’ia thotë lamtumirën dashurisë për një kohë Kjo javë është momenti i ... Read More

Ushqimi i fërguar, “i mirë për zemër”, nëse gatuhet me vaj ulliri

15/02/2019

Përdorimi i ushqimit të fërguar mund të jetë i keq për zemrën, por jo nëse përdorni vaj ulliri ose luledielli për ta përgatitur atë, thonë ... Read More

Michael Douglas ka frikë se edhe fëmijët do t’i bëhen të varur nga alkooli dhe droga

26/11/2018

Aktori ka hapur zemrën për të folur rreth disa veseve të këqija që i ka pasur ndër vite. Ai foli për herë të parë rreth ... Read More

Aguero fton në shtëpinë e tij tifozin 10 vjeçar të Cityt që vuan nga kanceri

25/08/2018

Ylli i Manchester Cityt, Sergio Aguero, ka hapur zemrën e tij dhe dyert e shtëpisë për një pacient 10 vjeçar të kancerit duke e pritur ... Read More

Malcom: Në video lojëra gjithmonë luaja me Barcelonën

11/08/2018

Transferimi i ri i Barcelonës, Malcom, ka hapur zemrën e tij për ëndrrrën që ka pasur për të kaluar në Camp Nou. Ai ka pranuar ... Read More

Çfarë duhet të bësh, por edhe të shmangësh në takimin e parë

25/07/2018

Më në fund do dalësh në takim me djalin që të ka marrë zemrën dhe tani ke frikë mos nuk je në lartësinë e duhur. ... Read More

Pacolli tregon si përfundoi në koma pas një aksidenti të rëndë vite më parë

08/07/2018

Aksidenti i rëndë që ndodhi sot në magjistralen Suharekë-Duhël preku zemrën e thuajse çdo njeriu. Por ishte edhe vetë Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet ... Read More

Gjashtë filmat që me siguri do të prekin zemrën tuaj

09/06/2018

Nëse i doni filmat që shkojnë direkt në zemrën tuaj, ky artikull është për ju. Bright Side ka mbledhur filmat më të mirë dhe më ... Read More

Megan Fox ka zbuluar sekretin i cili i ka ndihmuar që të këndellet nga kriza dashurore dhe të mbrojë martesën e vet

20/04/2018

Aktorja e famshme, Megan Fox, ia ka falur zemrën e vet para shumë vjetëve aktorit Brian Austin Green. Ajo konsiderohet si njëra ndër aktoret më ... Read More

Meghan Markle ia ndalon duhanin dhe alkoolin Princit Harry

25/03/2018

Meghan Markle ia ka fituar zemrën Princit Harry dhe në pak më shumë se një muaj dyshen do ta shohim teksa ec drejt altarit të ... Read More