Tag: Zeqiri

Dafina provokon e shtrirë në shtrat e me këmbë lart

18/10/2019

18:16 | 10/18/2019 Dafina Zeqiri vjen tejet atraktive në paraqitjen e radhës. Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell ... Read More

Dafina Zeqiri performoi në Mini-Maratonë, ja çfarë tha pasi doli nga skena

04/10/2019

21:35 | 10/04/2019 Dafina Zeqiri ka folur për ndjenjën e të kënduarit në Mini-Maratonën "Vrapo edhe Ti". Të dielen që e kemi lënë pas u ... Read More

Pëlqehet kënga e Dafinës dhe Taynës, arrin këtë shifër klikimesh

20/08/2019

16:59 | 08/20/2019 Dafina Zeqiri dhe Tayna po shijojnë suksesin e këngës së re. Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin ... Read More

Dafina zbërthen bluzën dhe nën të nuk ka veshur asgjë 

21/05/2019

20:58 | 05/21/2019 Dafina Zeqiri zbërthen bluzën në foton e re në Instagram dhe nuk ka veshur fare sytjena. Këngëtarja Dafina Zeqiri i ka provokuar ... Read More

Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht Emina Cunmulajt

14/05/2019

23:13 | 14 Maj 2019 23:13 | 14 Maj 2019 Emina Cunmulaj preu flokët dhe Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht lidhur me ... Read More

E veshur me veshje sportive, Dafina Zeqiri: Unë jam mbretëresha

11/05/2019

8:30 | 11 Maj 2019 08:30 | 11 Maj 2019 Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në llogarinë e saj në ... Read More

Pasi i preu flokët shumë shkurt, Dafina Zeqiri ndryshon drastikisht pamjen

02/05/2019

Dafina Zeqiri është artiste që rrezikon shumë kur është fjala për pamjen. Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme publikoi disa fotografi, në të cilat u ... Read More

Dafina Zeqiri mezi njihet pas këtij ndryshimi

01/05/2019

Dafina Zeqiri përmes një postimi në Instagram ka habitur të gjithë me veprimin. Dafina Zeqiri ka guxuar sërish të bëjë ndryshim drastik në pamje, shkruan ... Read More

Sot i jepet lamtumira bashkatdhetari nga Zvicra që humbi jetën në vendin e punës

30/04/2019

Sot i jepet lamtumira e fundit bashkatdhetarit, Ardian Zeqiri, i njohur si heroi i punës, i cili tre ditë me parë ka humbur jetën tragjikisht ... Read More

Avokatja e njërës prej grave të kthyera nga Siria: Burri e dërgoi pa dëshirë – e lumtur dhe falënderuese që është në Kosovë (Video)

24/04/2019

Avokatja Arbnora Zeqiri, e cila është mbrojtëse ligjore e njërës prej grave të kthyera nga Siria ditë më parë, ka thënë se klientja e saj ... Read More

Dafina Zeqiri në përkrahje të repereve shqiptare

16/04/2019

Dafina Zeqiri është shprehur publikisht në përkrahje të repereve shqiptare dhe thotë se kishte mungesë të tyre. Dafina Zeqiri përmes një postimi në InstaStory, ka ... Read More

Urimi i Taynës për ditëlindjen e Dafina Zeqirit

15/04/2019

Dafina Zeqiri e ka festuar ditëlindjen. Këngëtarja Dafina Zeqiri e ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të, shkruan lajmi.net. Me rastin e ditëlindjes ajo ka ... Read More