Tag: zërave

Së shpejti projekti i ri nga Uki Latifi

14/03/2019

Këngëtari Uki Latifi do të publikojë së shpejti projektin e ri të tij. Një prej zërave të dashur ka publikuar së fundmi shumë projekte që ... Read More

Calderon: Ronaldo u largua prej Realit shkaku i Neymarit

25/02/2019

Cristiano Ronaldo e ka lënë Real Madridin pas një mosmarrëveshjeje rreth pagës dhe zërave për transferimin e Neymarit. Ramon Calderon, ish-shefi i madrilenëve në mes ... Read More

Agjenti Schoots: Eriksen i fokusuar vetëm në futboll

21/02/2019

Mesfushori i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen, mbetet i fokusuar në futboll, mes zërave që e lidhin atë me Real Madridin, sipas agjentit të tij Martin ... Read More

Kessie ndihet mirë te Milani, ëndërron kualifikimin në Ligën e Kampionëve

13/02/2019

Mesfushori i Milanit, Franck Kessie, tregon se është i përkushtuar te kuqezinjtë përkundër zërave për një kalim te Chelsea. 22-vjeçari është i lumtur te klubi ... Read More

Dani: Karriera ime nuk bazohet në skandale

03/02/2019

Një prej zërave të shquar të skenës muzikore shqiptare, Ramadan Krasniqi – Dani, gjithnjë është trenguar i sinqertë me publikun. Legjenda e muzikës së vjetër ... Read More

Zyrtare: Denis Suarez huazohet te Arsenali

30/01/2019

Pas shumë e shumë zërave, më në fund Arsenali ka arritur të sigurojë shërbimet e Denis Suarez. Spanjolli fillimisht rinovoi me Barcelonën deri në vitin ... Read More

Messi: Për sa kohë ka një shans, një fije shprese, ne lutemi për Salan  

25/01/2019

Ylli i madh argjentinas, Lionel Messi është bashkuar me korin në rritje të zërave që kërkojnë vazhdimin e kërkimeve për sulmuesin e zhdukur, Emiliano Sala. ... Read More

Osmani: Ligji i gjuhëve, meritë e të gjithëve por u përpilua nga BDI-ja

23/01/2019

23 Janar 2019 / 15:02 Në prag të zgjedhjeve presidenciale dhe zërave për zgjedhje të parakohshme parlamentare, partnerët e koalicionit kanë filluar betejën për përvetësimin ... Read More

Blerim Shala thotë se Solana dhe SHBA-ja e shpëtuan Kosovën nga ndarja në vitin 2004

09/01/2019

Blerim Shala, këshilltar i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur rreth zërave për ndarjen e Kosovës, në kuadër të një marrëveshjeje me Serbinë. Shala ... Read More

Dani së shpejti me projekt të ri solo

30/12/2018

Një prej zërave më të shquar, Ramadan Krasniqi – Dani, do të publikojë projektin e ri. Këngëtari legjendar i muzikës qytetare shqiptare që së fundmi ... Read More

McKresha: Aurela Gaçe është e madhe sa Nexhmije Pagarusha dhe Vaçe Zela

18/12/2018

Ajo është një prej zërave më të fuqishëm të muzikës shqiptare gjersa ai është një ndër reperët më të mirë të estradës sonë muzikore. Bëhet ... Read More

Anxhela Peristeri mohon shtatzëninë

18/11/2018

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka mohuar hapur shtatzëninë. Një prej zërave të shquar pasi mbajti një paraqitje në Tiranë, u vërshua nga komentet. View this post ... Read More