Tag: zëri

Zëri i Samuel Jackson do të jetë pjesë e Amazon Alexa

27/09/2019

Sipas gjigantit teknologjik zëri i tij do të jetë në dispozicion të përdoruesve të Alexa këtë vit mirëpo me një tarifë. Po ashtu zëri i ... Read More

Eliza Hoxha shpreson se zëri i Vasfijes të shndërrohet në kor në kërkim të drejtësisë

01/05/2019

Eliza Hoxha shpreson se zëri i Vasfijes të shndërrohet në kor në kërkim të drejtësisë Eliza Hoxha e ka falënderuar Vasfije Krasniqin për guximin. Vasfije ... Read More

Vihet gurthemeli i ‘Shtëpisë Muze’ në veri të Mitrovicës

15/04/2019

Nën përkujdesjen e kryetarit të komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, dhe në bashkëpunim me OJQ “Zëri i Prindërve”, sot në ‘Lagjen e Boshnjakëve’ në veri ... Read More

Kurti: As dëshmorët ndër varre po u ngritën nuk kanë të drejtë të falin tokën e Kosovës

20/02/2019

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti gjatë konferencës “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka thënë se spektri politik duhet të ... Read More

Thaçi: Ka ardhur koha t’i lëmë prapa armiqësitë dhe të bëjmë marrëveshje me Serbinë

20/02/2019

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi në konferencën me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, e organizuar nga Instituti Kërkimor ... Read More

Publikohet një këngë e padëgjuar e Amy Winehouse, bashkëpunim me Nas

16/02/2019

Zëri i Amy Winehouse mund të dëgjohet në këngën e re, “Find My Love”, të producentit Salaam Remi, i cili ka bashkëpunuar me këngëtaren e ... Read More

Organizata studentore në Pejë, kallëzim penal kundër organizatorëve të grevës në universitete

29/01/2019

Organizata studentore “Zëri Studentor’ në Pejë ka njoftuar se nesër do të dorëzojë kallëzim penal në Këshillin Prokurorial të Kosovës kundër organizatorëve te grevave në ... Read More

Stoltenberg: Ju presim në NATO

23/09/2018

Tani është koha që të dëgjohet zëri juaj. Kjo është një mundësi që jepet njëherë në jetë. Dera e NATO-s është e hapur. Por, vetëm ... Read More