Tag: zëvendësojnë

Doktorët ia rindërtojnë kafkën me anë të ndërhyrjes 9 orëshe

18/07/2019

Doktorët kanë arritur me sukses t’ia zëvendësojnë një vajzë të vogël kafkën, pasi iu kishte deformuar gjatë kohës kur ishte ende në mitër, raporton Dailymail, ... Read More

Kështu zëvendësohet një rrotë në një aeroplan, detaje rreth madhësisë dhe peshës së tyre (Video)

01/02/2019

Disa pamje të publikuara në internet thuhet se tregojnë se si inxhinierët zëvendësojnë një rrotë një aeroplani të Virgin Atlantic. Sipas mediave të huaja, përcjell ... Read More

Sassuolo mendon ta zëvendësojë Boatengun me Balotellin

22/01/2019

Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund ... Read More