Tag: zgjodh

Aktorja e njohur reagon pasi u zgjodh si gruaja më e bukur në botë

25/04/2019

Aktorja e famshme u zgjodh si aktorja më e bukur e vititJennifer Garner Revista ‘People’ edhe këtë vit ka zgjedhur fytyrën e vitit, transmeton lajmi.net. ... Read More

Presidenti i FC Prishtinës, Remzi Ejupi : Armando Duka në UEFA, zë për futbollin mbarëshqiptar

07/02/2019

Armand Duka, president i FSHF-së, u zgjodh anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s në kongresin e mbajtur në Romë, duke siguruar 36 vota. Kjo është ... Read More

Veseli: Qeverinë Mustafa e rrëzuan votat e deputetëve të LDK-së (Video)

30/10/2018

kryeparlamentari Kadri Veseli thotë se deputetët e LDK-së nuk e votuan Mustafën as kur u zgjodh Kryeministër, e këtë e bënë deputetët e PDK-së. Kryetari ... Read More

Ky njeri thotë se ka një informacion nga Perëndia: Donald Trump u zgjodh për të “vonuar” fundin e botës (Video)

29/06/2018

Një figurë fetare kontroverse në SHBA ka deklaruar se Donald Trump u zgjodh President për t’u dhënë të krishterëve kohë për t’u përgatitur për fundin ... Read More

Haxhiu: Të anulohet vendimi, Laban nuk mund të jetë anëtar i Gjykatës Kushtetuese

19/05/2018

Anëtari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Radomir Laban, i cili u zgjodh dje nga deputetët e Kuvendi po del të jetë person i dënuar më parë ... Read More

Skriniar dëshiron të ketë karrierë si ajo e Hamsik te Napoli

20/03/2018

Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, u zgjodh lojtari i dytë më i mirë në Sllovaki për vitin 2017. I pari ishte Marek Hamsik dhe me ... Read More