Tag: zhduket

Ja pse shtoni në peshë gjatë verës

21/09/2019

Mos vallë ju zhduket gjithë tonifikimi dhe muskujt që keni me kalimin e muajve të verës? Mos vallë një ditë e gjeni veten të mbushur ... Read More

Zhduket qyteti 12 000 vjeçar për një hidrocentral në Turqi

12/09/2019

Por ky xhevahir i historisë njerëzore shumë shpejt mund të zhduket i mbuluar në pjesën më të madhe të vet nga uji, dhe kjo për ... Read More

VMRO: Dhjetëra viza pune në ditë për vendet evropiane

07/04/2019

Alsat 2019-04-07T17:06:01+02:00 Maqedonia po boshatiset, zhduket dhe po vdes. Akuza të tilla drejtoi VMRO DPMNE ndaj Qeverisë mbi ikjen e qytetarëve të vendit në shtetet ... Read More