Tag: Zhdukja

Kjo është limonada e famshme që përdori Beyonce për të rënë në peshë

24/06/2019

Zhdukja e disa kilogramëve të bezdisshëm mund të jetë një stres i madh, dhe shpesh dieta duket si një rrugë e pafund. Kjo nuk do ... Read More

Del ekspertiza e autopsisë së Emiliano Sala, vdiq nga lëndimet në kokë dhe trup

11/02/2019

Zhdukja e Emiliano Salas, kishte bërë që bota e futbollit të tronditet, por ai i gjet pas më shumë së një javë kërkime. Trupi i ... Read More

Trajneri i Cardiffit ka dashur të japë dorëheqje pas zhdukjes së Sala dhe thotë se ka udhëtuar me pilotin David Ibbotson

30/01/2019

Trajneri i Cardiff Cityt, Neil Warnock, ka thënë se zhdukja e Emiliano Sala ka qenë periudha e tij më e keqe në botën e futbollit. ... Read More

Familja e Sala fillon kërkimin privat për gjetjen e tij, e gjitha kjo pas rreth 200 mijë eurove të mbledhura nga donacionet

27/01/2019

Zhdukja e Emiliano Sala gjatë ditë së hënë teksa ai po udhëtonte me aeroplan nga Nantes (Francë) drejt Cardiffit (Uells), ka qenë lajmi i javës ... Read More

Presidenti i Argjentinës me kërkesë për Francën dhe të Anglinë: Mos i ndalni kërkimet deri në gjetjen e Sala

26/01/2019

Zhdukja e mistershme e sulmuesit argjentinas Emiliano Sala ka prekur gjithë botën e sportit por jo vetëm. Në kërkim të lojtarit janë vënë autoritet e ... Read More

Rrëfimi i Shkëlqimit se si e gjeti vëllain e vrarë

21/10/2018

Në gusht të vitit 2017 qyteti i Mitrovicës dhe ai i Vushtrrisë ishin tronditur nga zhdukja për disa ditë e djalit nga Vushtrria Kurse disa ... Read More

As në ditën e pestë nuk gjendet i zhdukuri nga Malisheva

28/06/2018

Sot në ditën e pestë nga zhdukja e Muharrem Berishës nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës, ka vazhduar operacioni i kërkimit, por deri në ... Read More

Gazetari, që po hetonte vrasjen e Ivanoviqit, tregon në polici si u rrëmbye dhe si u trajtua nga rrëmbyesit

16/06/2018

Gazetari serb Stefan Cvetkoviq, zhdukja e të cilit ishte raportuar në natën në mes të mërkurës dhe të enjtes, deklaroi të premten në ambientet e ... Read More

Haradinaj për policët e zhdukur: Disa nga kafiqat e Prishtinës po japin këshilla

03/05/2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në seancën plenare të Kuvendit tha se është shqetësuese zhdukja e dy policëve të Kosovës, që dyshohet se kanë rënë ... Read More

Qytetarët dhe policia e Maqedonisë angazhohen për gjetjen e dy policëve (Foto)

30/04/2018

Zhdukja e dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, ka bërë që banorë të shumtë të zonës së Hanit të Elezit të angazhohen në kërkimin për ... Read More