Tag: Zonja

Mushkolaj: Nëse foto e prezantuar nga deputetja Brovina del e manipuluar, dëmtohet rëndë kauza e Kosovës (Video)

16/05/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë se nëse fotografia e prezantuar nga zonja Brovina në Kuvendin e Kosovës është e rreme, do të dëmtohet rëndë kauza ... Read More

Një modele si Adrola Dushi, shikojeni si i bën punët e shtëpisë

26/04/2019

Adrola Dushi tregohet e zonja edhe në kryerjen e punëve të shtëpisë. Modelja shqiptare, Adrola Dushi, është shumë e dashur për publikun për shkak të ... Read More

Chiellini: Atletico ngjason me Juven

12/03/2019

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, ka thënë se skuadra e Atletico Madridit dhe Zonja e Vjetër kanë shumë ngjashmëri. 34-vjeçari beson te kualifikimi pavarësisht se ... Read More

Rrëfehet ambasadori turk në Shqipëri: Kushërinjtë e mi janë gjysmë shqiptarë, turqit dhe shqiptarët ngjajnë shumë

18/02/2019

Ambasadori turk në Shqipëri, Murat Ahmet Yörük dhe bashkëshortja e tij, zonja Ajshegyl kanë rrëfyer mbi stilin e tyre të jetesës si dhe kanë folur ... Read More

Juventusi zbulon detajet e marrëveshjes me Chelsean për Gonzalo Higuainin

23/01/2019

Zonja e Vjetër i ka publikuar detajet e marrëveshjes për Gonzalo Higuainin, i cili është huazuar te Chelsea. Deklarata për media nga Bianconerët e konfirmon ... Read More

Anne Hatheway me veshjen më të keqe në Golden Globes

08/01/2019

Zonja të famshme të botës së muzikës dhe filmit parakaluan nëpër qilimin e kuq me rastin e ceremonisë së ndarjes së çmimeve të Golden Globes. ... Read More

Trump “prish” magjinë e Krishtlindjeve, e pyet një fëmijë nëse “vërtet beson në Babadimër?” (Foto)

25/12/2018

Presidenti Donald Trump dhe zonja e parë Melania Trump kanë pranuar telefonatat e Krishtlindjeve nga fëmijët e shqetësuar për të gjetur se ku është Babadimri ... Read More

Drejtori sportiv i Juventusit, Paratici: Ronaldo e ofroi veten te ne

23/12/2018

Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici konfirmoi se Cristiano Ronaldo e ofroi veten te Zonja e Vjetër nëpërmjet agjentit Jorge Mendes gjatë bisedimeve për Joao Cancelon. ... Read More

Nga Melania Trump te Emine Erdogan – Gratë e liderëve botërorë marrin vëmendje me paraqitjen e tyre në Samitin e G20

30/11/2018

Melania Trump dhe Zonja e Parë e Argjentinës, Juliana Awada u takuan së bashku në samitin e G20 në Buenos Aires sot (e premte). Melania, ... Read More

Ish-Miss Moska martohet me Mbretin e Malajzisë Muhammed V, dhe pas konvertimit në Islam merr emrin Rihana

27/11/2018

Një bukuroshe ruse është bërë zonja e parë e Malajzisë pasi u martua me mbretin e vendit. Oksana Voevodina u martua me Muhammed V të ... Read More

Përfundojnë dekorimet e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë, Melania dhe Donald Trump zgjedhin të kuqen për festat e fundvitit

27/11/2018

Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, ka përfunduar dekorimin e shtëpisë për fundit. Këtë javë, ajo dhe bashkëshorti i saj, ... Read More

Michelle dhe Melania kanë të njëjtën këshillë për martesë të lumtur: Banjë të ndryshme me bashkëshortin

16/10/2018

Ish-Zonja e Parë e Amerikës, Michelle Obama si dhe Zonja e Parë aktuale e SHBA-së, Melania Trump kanë folur për mediat e huaja rreth suksesit ... Read More