Tag: zyrtare

Juventus – Verona, këto janë formacionet zyrtare

25/10/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Verona. Bardhezinjtë kanë dy fitore dhe dy barazime nga katër ndeshjet e para, teksa kërkojnë triumfin sot ... Read More

Manchester United – Chelsea, formacionet zyrtare

24/10/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Chelsea. Derbi i Premierligës mes Manchester United dhe Chelsea do të luhet sonte, në ‘Old Trafford’, ... Read More

Formacionet zyrtare të El Clasicos, Barcelona – Real Madrid

24/10/2020

Barcelona – Real Madrid, formacionet zyrtare të El Clasicos. Ka ardhur momenti për El Clasicon e parë për edicionin 2020/2021 mes Barcelonës dhe Real Madridit. ... Read More

Tottenham- LASK, formacionet zyrtare

22/10/2020

Formacionet zyrtare: Tottenham – LASK. Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Tottenham – LASK. Tottenham luan në shtëpi, kundër skuadrës austriake, LASK, shkruan lajmi net. ... Read More

Formacionet zyrtare Gjilani – Trepça ’89

21/10/2020

Gjilani – Trepça ’89, formacionet zyrtare. Gjilani do të përballet me njërin ndër kundërshtarët më të papërshtatshëm në edicionet e fundit, teksa pret Trepçën ’89 ... Read More

Dynamo Kiev – Juventus, publikohen formacionet zyrtare

20/10/2020

Do të zhvillohet ndeshja Dynamo Kiev – Juventus. Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Dynamo Kiev – Juventus. Sot (e martë) fillon sezoni 2020/2021 i ... Read More

Tirana “vishet” bardheblu, kryeqyteti “zbukurohet” për titullin kampion

29/07/2020

Nuk do të ketë tifozë në festën e titullit kampion, thjesht një ceremoni zyrtare nga ana e FSHF-ës. Mirëpo, kryeqyteti nuk mund të qëndroj kurrsesi ... Read More

UEFA zgjat merkaton deri më 5 tetor, ndryshojnë rregullat e Fair-Play Financiar

18/06/2020

Është zyrtare, merkato e verës do të zgjatet deri më 5 tetor. Kështu, UEFA ka zyrtarizuar zgjatjen në kohë të merkatos së verës dhe deri ... Read More

Ja ora kur do luhen 2 ndeshjet e Kupës së Italisë, nuk do të ketë shtesë

10/06/2020

Është zyrtare, ndërsa është marrë vendimi për orarin përfundimtar të dy ndeshjeve te Kupës së Italisë. Kështu, Juventus-Milan do të zhvillohet të premten duke filluar ... Read More

Klauzola anti-Juventus/ Vendoset e ardhmja e Ikardit, ja ku do ta vazhdojë karrierën argjentinasi

31/05/2020

Është zyrtare, PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Ikardit. Palët kanë rënë dakord për 58 milionë euro. Një shifër më e ulët se klauzola ... Read More

ZYRTARE/ Ministria e Shëndetësisë vendos përfundimisht, ja data për rifillimin e kampionatit shqiptar

29/05/2020

Tashmë është zyrtare, kampionati shqiptar i futbollit, i cili u ndërpre për shkak të pandemisë do të rinisë më 3 qershor, datë kjo e miratuar ... Read More

Pas 4 testeve pozitiv, Dibala shërohet nga Koronavirus: Fytyra ime tregon gjithçka

06/05/2020

Më në fund është zyrtare: Paulo Dibala është shëruar. Argjentinasi, informon Juventusi nëpërmjet një komunikate zyrtare, “ka kryer testin e dyfishtë sipas protokollit me testet ... Read More