Tag: zyrtarizuar

Dafina zyrtarizon lidhjen, DJ Geek përkrahu me vjehrrën

24/02/2020

Dafina Zeqiri ka zyrtarizuar lidhjen me DJ Geek, pak javë pasi e bëri publike marrëdhënien romantike me të. Ashtu si shohim edhe nga ky postim, ... Read More

Më të dashuruar se kurrë, Rudina Dembacaj pushime me Mark Frrokun në Itali

21/01/2020

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku vetëm disa muaj pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, Aleks. Pas ... Read More

ZYRTARE: Navas kalon tek PSG

02/09/2019

18:04 | 09/02/2019 Është zyrtarizuar transferimi i Keylor Navas tek PSG. Paris Saint Germain ka arritur marrëveshje me portierin e Real Madrid, Keylor Navas, raporton ... Read More

Kështu duket dizajni i ri i Facebook-ut në telefon

02/05/2019

Facebook ka zyrtarizuar planet për ridizajnim komplet të websajtit të saj tepër popullor. Edhe pse ndryshimet në uebsajte nuk janë të rralla, ridizajnimet e Facebook ... Read More

Zyrtare: Hamsik i bashkohet skuadrës kineze Dalian Yifang

14/02/2019

Marek Hamsik ka zyrtarizuar largimin e tij nga Napoli. Mesfushori sllovak është larguar nga klubi italian pas 12 viteve qëndrim në Napoli. 31-vjeçari ka pranuar ... Read More

Todibo prezantohet te Barcelona, talenti francez merr fanellën me numër gjashtë

31/01/2019

Barcelona ka zyrtarizuar afrimin e ri në repartin defensivë Jean-Clair Todibo. Mbrojtësi i talentuar francez kishte arritur një marrëveshje me Barcelonën që t’iu bashkohet atyre ... Read More

PSG ofron 45 milionë euro për Willianin

31/01/2019

Paris Saint-Germain tashmë ka zyrtarizuar lëndimin e rëndë të lojtarit më të mirë të Brazilit, Neymar. Parisienët në ditën e fundit të periudhës kalimtare do ... Read More

Zyrtare: Gelson Martins kalon te Monaco

27/01/2019

Klubi francez, Monaco ka zyrtarizuar ardhjen e Gelson Martins nga Atletico Madridi. Sulmuesi anësor portugez u transferua në verë nga Sportingu te Atletico si lojtar ... Read More

Barcelona e bleu Frenkie De Jongun për 75 milionë euro – Juventusi e ndërtoi të gjithë mesfushën për më pak para

24/01/2019

Barcelona të martën e ka zyrtarizuar blerjen e fundit, mesfushorin holandez Frenkie De Jong, që ka ardhur nga Ajaxi për 75 milionë euro. Katalunasit duhet ... Read More

Zyrtare: Higuain i bashkohet Chelseat

23/01/2019

Pas shumë raportimesh dhe pritjesh, Chelsea ka zyrtarizuar transferimin e Gonzalo Higuain. 31-vjeçari i është bashkuar Bluve nga Juventusi në formë të huazimit deri në ... Read More

Llapi prezanton talentin Liridon Balaj

22/01/2019

Llapi brenda një dite ka zyrtarizuar dy përforcime, pasi i fundit është mesfushori sulmues Liridon Balaj. Ky i fundit ka ardhur nga Besa dhe tashmë ... Read More

Zyrtare: Ballkani transferon sulmuesin Demir Avdic  

15/01/2019

Ballkani ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit me nënshtetësi serbe, Demir Avdic. Lojtari nuk është i panjohur për kampionatin kosovar, pasi që më parë ka luajtur ... Read More